Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves fiú vagyok, még...

19 éves fiú vagyok, még szűz,22 éves barátnőm van, ő a tapasztalt fél és a hétvégét nála töltöm, szóval biztosan meg fog történni. Ha szex előtt kicsivel egyszer elmennék, úgy jobban és tovább bírnám magát az aktust?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy szex előtti zuhanyzáskor önkielégítés, vagy pedig ha szex előtt esetleg rávenném, hogy kielégítsen orálisan

2014. febr. 20. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, jobban bírnád (elvileg).
2014. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hat figyi,sztem tudja h nem varhat orakig tarto szeretkezest es nem fog osszeomlani ha mondjuk csak 5-10 percig megy. Mashogy is kielegitheted. Nem beszelve arrol h fiatal vagy,15 p es ujra all a szerszam ;)
2014. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha olyan lesz az első együttlét ahogy nekem, akkor elsőre Ő fog téged feltérképezni hogy mit tudsz és utána csináljátok megint ;)
2014. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát ha előtte elélvezel, mielőtt a csajoddal együtt vagy, akkor lehet utána elveszted a vágyat is és nem fog felállni... szerintem akkor előtte a csajoddal együtt petting közben élvezz el...
2014. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki kepes utana rogton harcba allni..:D ez egyen fuggo:)
2014. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tudja róla, hogy az első lesz?

ha igen, bízd rá magad...

2014. febr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor nekem is megvolt az első paráztam hogy hamar elmegyek. Végül 20 percig bírta. Végén mondtam is barátnőmnek, hogy már nagyon elfáradtam és kézzel fejezem be. Akkor kicsit csodálkoztam is, hogy a neten olvasott dolgoktól teljesen beparáztam, és végül minden úgy történt meg ahogy kellet. Nem mentem el hamar, első 2 percben feszült voltam de pár perc elteltével már simán ment. Huh másnap reggel jó nagy izomlázam volt a derekamnál. De hát mivel előtte nem voltam még nővel ez természetes volt. Barátom kívánom neked hogy jól sikerüljön.
2014. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na, hogy ment? ;)
2014. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyözelem?
2014. okt. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!