Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gaz 16 évesen...

Szerintetek gaz 16 évesen elvesziteni a szüzeséget? Ti mikor veszitetétek el?

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne gáz, ha nem kérdeznéd meg:D

Több olyan gyerek kéne, aki belegondol.

17/f

2009. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%
Igen,nincs ennél nagyobb gáz!Kész szégyen vagy,már 10-12 évesen el kellett volna vesztened:D
2009. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?Amúgy sincs erre idális kor.16 év az nem túl fiatal hozzá,és nem is gáz,ha valaki 16 évesen csinálja először.Én 15 évesen vesztettem el,és tudom,hogy sokak szerint fiatal voltam hozzá,de nem bántam meg.17/L
2009. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Van aki 16 évesen érett testileg de lelkileg nem,vagy fordítva.Én 15 éves voltam mikor elvesztettem a szüzességem egy olyan fiúval akivel nagyon szép és jó volt.Azóta is együtt vagyok vele,nemsoká 17 éves leszek azóta és már tervezgetjük a közös jövőt is.Szerintem jól meg kell gondolni hogy kivel veszíted el a szüzességet,ennek nem az a lényege hogy minél hamarabb hanem hogy ne bánd meg és legyen 1 szép emlék
2009. dec. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

úúúristen, 16 évesen szűznek lenni? de gáááz...


viccet félretéve, sztem a 16 évnek kellene lennie az elsó korhatárnak, ami alatt büntetni kellene a szexet...de ez csak az én véleményem, a szexmániás tinilibák bizonyára le is fognak pontozni emiatt...de tény, h egy éppen serdülőkorba érző 14-15 éves lány még nincs megérve sem testileg,sem lelkileg a szexre


szóval nem gáz, sztem már épp ideális korba esik bele...én 17 évesen vesztettem el, de azóta még azt is megbántam, mert 18 évesen megismertem az igazit... és milyen jó lett volna vele :( na mindegy...


20/L

2009. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Annyira nem gáz, de szerintem az ideális 17-18. Én legalábbis 17 és fél voltam, mikor elvesztettem. Anno egy csomó osztálytársam (lányok) már 15 évesen hemperegtek mindenféle srácokkal, váltogatva hetente-két hetente. Szerintem az a gáz... Ja, amúgy még mindig azzal a fiúval vagyok, akivel elsőre feküdtem le. :) Nagyon szeretjük egymást. Azok a csajok meg tiszta depisek, hogy nincs egy normális kapcsolatuk. Persze, mert hírük is van, és kiélték magukat már akkor.


23/L

2009. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

volt annó a sulinkban első gimiben egy szüzesség felmérő teljesen névtelenül csak egy szüz nemszüz szót kellett aláhúzni vonalzóval hogy a tanár még az írásról se ismerje fel az embert...ez még nem gáz de az volt az igazi gáz mikor kikaptuk az eredményt 32 es osztályból 4-en nem szüzek a többi mind szűz igenám de előtte meg mindenki menőzött hogy ő már mióta elveszítette....


na evvel csak annyit akartam mondani hogy nemgáz csak az a gáz ha ilyen dolgokban hazudsz akár haveroknak akár az aktuális partnernek...na köszöntem pá24F

2009. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

egyetértek egy előttem szóló 20 éves lánnyal, simán 16-ra raknám a szex korhatárt, ahol már nem büntethető. annyira sok 14-15 éves kis liba van, akik észnélkül kefélnek fűvel fával, hogy az hihetetlen.

a 16 már egy olyan kor, ami már azért közelít a felnőttéváláshoz, pár dolgon már átmegy az ember érzelmileg, és az fontos, hogy tudjon értékelni egy együttlétet. szóval a 16 szerintem már teljesen egészséges. én 16 éves és pár hónapos voltam :), mikor megtörtént, addigra rendelkeztem olyan agyi komolysággal, ami elegendő volt ahhoz, hogy tudjam kinek adhatom oda magam teljes bizalommal. bejött, mert majdnem 5 évig együtt voltunk.


20/L

2009. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Akkro géz elvezsíteni ha ninc skonkrét bárod és nem vagy szerelmes. ha ez 16 évesen adatik akkor akkor kell.
2009. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

komolyan már semmi kedvem ide feljárni..1 kbaszott kérdést naponta tesztek fel..

"kicsi a ...cm 13 évesen?

"ciki ha még szüz vagyok?"

kicsit unalmasak már..

2009. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!