Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire hiheto ha egy 19...

Az mennyire hiheto ha egy 19 eves szep lany (tenyleg nagyon jol nez ki) azt mondja hogy meg szuz?

Figyelt kérdés
valoszinu tenyleg az is, csak a viselkedesebol abszolut nem ezt vonja le az ember. szerintetek az gaz ha meg szuz ennyi idosen valaki?
2014. febr. 20. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. És ő különtudja választani. Nem egy visszahúzódó alkat, viszont nem adja oda magát mindenféle jött-mentnek. Nagyon becsülendő a mai világban
2014. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
arra is van egy szakszó, ha a viselkedésén abszolút nem ez látszik
2014. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

barátnőm 22 éves, ő is szép nagyon, és szűz

21/L

2014. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz!! Sőt becsülendő a mai világban! És attól még lehet szép...
2014. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3. És volt már olyan, hogy ő volt az, akire gondoltál miközben maszturbáltál?
2014. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 NagyonnagyIMI válasza:
Attól mert jól néz ki ku*rvának is kell lennie?
2014. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincsen ezzel,csak a megfelelő embert keresi. :)

Én sem nézek ki rosszul,sőt...Öltözködésem is elég jó,szóval senki az életben soha nem nézné ki belőlem,hogy szűz vagyok még.Pedig bizony ez van,én is a megfelelő lányt keresem hozzá,idáig még nem találtam meg sajnos,pedig nagyon jó lenne. :/

22/F

2014. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha abból indulunk ki h gáz-e... Akkor semmiképpen sem az. :)


Ha már abból h miért szűz ennyi idősen is, akkor ott már többről van szó, és itt nem arra gondolok h vki nem akarja elveszteni... Persze még azért van időd bőven, jó pár éved. És addig még sok minden történhet. Ha az a pár év (5-6, maximum 10) sem jön össze semmi, akkor kezdj pánikolni, most jelen pillanatban erre semmi szükség :) Az élet még csak most kezdődik számodra :)


Sok sikert hozzá!!! :))) ;ddd

2014. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7 Jó persze oké, nem nézel ki rosszul, de 22 évesen még szűz vagy. Na most ebből egyik hazugság, és szerintem előbbi kijelentésed az, bocs. Sokszor hallottuk már ezt.
2014. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikát. Nem minden szépnek/helyesnek ítélt nő és férfi él vissza a felszín adottságaival. Akadnak, akik mélyebbre ásnak, hogy láthassák, az idegen terület mennyire felel meg lakóterületként hosszabb távra, netán végleges letelepedésre. A terület első látásra becsapós lehet. :D
2014. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!