Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tényleg nem esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tényleg nem esik jól ha egy lány azt mondja, hogy aranyosak vagytok vagy cukik? Olyan értelembe nem esik jól, hogy azt gondoljátok nincs esélyetek nála, mert csak cukinak tart és ez által kizárólag csak barátnak?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 09:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem esik jól.És igen, azt gondolom.
2013. márc. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nekem sokkal többet jelent, hogy valaki cuki meg aranyos, mint, hogy ha azt mondom, hogy jól néz ki. A srácnak akiért odavagyok azt mondtam, hogy milyen aranyos és olyan volt, mintha kicsit megsértődött volna és azt mondta ne mondjam már ezt neki.. A barátnőimmel is beszéltük régebben, hogy sokkal jobb ha valaki a cuki kategória.

Nem értem miért gáz ez a pasiknak.. :)

2013. márc. 9. 09:36
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért! mert egy férfi nem cuki akar lenni, hanem jóképű, határozott és ha cukinak nevezik, akkor az egy degradáló kifejezés rá nézve.
2013. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, szeretek szeretni való aranyos cukimuki lenni! És miért ne lenne esély? A cukiságnak nehéz ellen állni! Vagy nem? O.o :D
2013. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#4 - De. Legalábbis én nem nagyon tudok ellenállni. :)
2013. márc. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, mondjuk ez ember függő..:D

17f

2013. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Addig kell próbálkozni, míg a csaj bele nem fárad az elutasítába és bele nem megy egy randiba. Ott meggyőzöd, hogy te vagy a megfelelő neki. Voilá, ez a lényeg.
2013. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Attól még lehet valaki férfias és határozott (mint az illető is akinek mondtam), de nem zárja azt ki, hogy cuki is legyen :D Ezt sose fogják megérteni a pasik mi? :)
2013. márc. 9. 09:52
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.... Nőként mondom, tapasztalatból, inkább kíméljen meg a Jó Isten az ilyen cuki, aranyos srácoktól, mert itt sincs borítékolva semmi, hogy a kis cukipofa mögött milyen személyiség van elrejtve...
2013. márc. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Senkiről se lehet biztosan tudni, hogy milyen személyisége van.. akár férfi, akár nő..
2013. márc. 9. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!