Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az mennyire hiheto ha egy 19...

Az mennyire hiheto ha egy 19 eves szep lany (tenyleg nagyon jol nez ki) azt mondja hogy meg szuz?

Figyelt kérdés
valoszinu tenyleg az is, csak a viselkedesebol abszolut nem ezt vonja le az ember. szerintetek az gaz ha meg szuz ennyi idosen valaki?
2014. febr. 20. 23:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Erről mégis miért hazudna valaki? Egyrészt semmi előnye, másrészt úgyis kiderül a hazugság.
2014. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
és az mennyire hihető, hogy 21 éves helyes fiu vagyok (tényleg egész jól nézek ki), és tavaly vesztettem el? ha így alakul, akkor így alakul, ha meg őrizgeti, akkor őrizgeti. annyira magánügy, hogy az elképesztő:D
2014. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

9-es.

Sajnálom,ha így gondolod.Engem nem érint már meg a butaságod,mi értelme lenne névtelenül hazudnom egy oldalon,ahol senki nem tudja ki vagyok.

Bizony így van pedig a dolog,viszont vannak dolgok amik hátráltatnak az életben,például a félénkségem,és az önbizalomhiányom főként.

2014. febr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én is gyönyörűséges vagyok és szűz. Akar vki ismerkedni? :D

F20

2014. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

én is pont 19 éves vagyok, és még szűz, általában sosem hiszik el ha elmondom, csak mondják hogy "perszeee"

én nem tartom gáznak hogy valaki ennyi idősen még szűz, pl én csak annyit szeretnék hogy az első egy olyan fiúval történjen akit szeretek és ő is szeret engem, nem értem h miért lenne ez gáz :D

2014. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 DreamWeaver ***** válasza:
46%
A szüzesség és a szépség nincsenek összefüggésben egymással. A szépség ráadásul szubjektív és relatív is. Az, hogy Te szépnek látod, egy dolog. Ez egyezhet, de el is térhet a valóságtól. Viselkedésén gondolom azt érted, hogy kedves, vidám, közvetlen a lány. Ez családon belüli szocializáció kérdése. Ami szintén nem feltétele a szüzességnek. 19 évesen egy lány, ha még szűz, az azt jelenti, hogy későn érő alkat. Ez egyáltalán nem gáz. Szőke hercegre hivatkozni, a nagy őre, vagy az igazira várni... sem gáz... még. Majd ha az említett lány öt év múlva is szűz lesz, akkor érdemes elgondolkodni, milyen pszichés gátlások, görcsök, vagy traumák lehetnek a háttérben. Az ember szexuális, nemi aktivitásának kezdetét is hormonok befolyásolják és lelki eredetű problémák hátráltathatják. Változó érettségi szintet számításba véve a nemi élet kezdete akkor egészséges, ha lányoknál kb 14 és 19 év közé, fiúknál 16 és 21 év közé esik. Más kérdés a szüzességgel várni az igazira és más kérdés a családalapítással várni az igazira. A kettő nagyon nem ugyanaz.
2014. febr. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
#5 te gyökér a 3. válaszoló lány :D
2014. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
# 17 tudom, na és?
2014. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!