Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz férfi milyen hamar...

Egy szűz férfi milyen hamar megy el elsőre?

Figyelt kérdés
2014. febr. 22. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
attol függ szoktál gyakorolni???
2014. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 20 perc után sikerült elmenni.
2014. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meglepő, de több mint 15 perc kellett az első ejakulálásomhoz, amikor életemben először voltam lánnyal. A 6-7. perctől volt kritikus, mert kb. percenként el akartam menni, ráadásul a lánynak is ez volt az első szexuális együttléte, és eszméletlenül fel volt izgulva, nehéz dolgom volt. De olyankor egy pár másodperces szünetet tartottam és ezt ki is használtam, például orális kényeztetés, vagy csók, vagy pózváltás.
2014. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kivered előtte és iszol picit, akkor jó sokáig, ha nem és tökre fel vagy izgulva, akkor fél perc alatt el lehet sülni. Kérdés a pszichés állapotod és mennyire vagy gyakorlott a masztiban. Van, aki el sem megy, mert rástresszel és fel sem áll. Na az cinkes, nem az ha hamar elmész.
2014. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Uherga11222000 válasza:
LOL ez a krédés...Ha sokat gyakorolsz, szorítsd a hüvelykujjad a mutató ujjadohoz. :D Ott a verőizom. HA az edzett, akkor hamar meg lesz!xD Komolyan...
2014. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!