Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van aki prostival vesztette...

Van aki prostival vesztette el a szüzességét? És ha igen, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Ha voltatok is, hogy éltétek meg? Csalódtatok, később megbántátok, etc. ?
2014. márc. 1. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
K.URVA jó volt XD
2014. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz, hogy egyesek odáig sülyednek, hogy prosithoz mennek, hogy elveszítsék a szüzességüket. Ezekben az emberekben semmi férfiasság nincs, nem is csodálom, hogy nem találtak maguknak egy normális csajt.
2014. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én valahol megértem őket... sokan egyedül maradnak 30+on is és nem is oly hülyék...
2014. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3as, hidd el nem tennénk ha nem lenne olyan lehetetlen meghódítani a nőket. Az a gáz, hogy még olyan srácra is sza.rnak aki azon van hogy a csajnak is kellemes legyen a szex.
2014. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

12:57:


Nem a nőket kell hibáztatni a sikertelen csajozási kísérletekért. Érdekes, több milliárd pasi a földön tud magának egy normális nőt szerezni, csak ők nem? Nem gondoljátok, hogy bennük van a hiba? Hagyjuk már ezt az egészet! Ez olyan kamu szöveg, miszerint a jó nők csak a pénzes pasikra buknak. Ezt is csak azok a pancser férfiak találták ki, akik nem értenek a csajokhoz.


Ha valaki erkölcsileg odáig sülyed, hogy egy prostival veszítse el a szüzességét, az ultra gáz. Nem is értem, hogy miért vágynak az olyan férfiak komoly kapcsolatra. A férfiak világában sem díjjazzák azokat a nőket, akiknek nincs tartása, ebből logikusan levezetve gondolod, hogy a női gondolkodásban ez máshogy van?


Szégyen és gyalázat az egész. Beszéljétek csak be magatoknak, hogy rendben van, legbelül ti is tudjátok, hogy akik ilyeneket tesznek, ott mentális probléma áll a háttérbe, és nem hibáztatható egy nő azért, mert ő szűz maradt. A nők szívesen ismerkednek azokkal az emberekkel, akik tudnak normálisan viselkedni, és nem rinyálnak. Ezt tapasztaltból mondom

2014. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az h szíved joga h mit csinálsz én nem ítélek el.

Van olyan ismerősöm aki a mai napig csak prostikkal csinálja, de ha neki ez a jó Fuck YEEEE tőlem aztán egy rossz szót nem fog kapni.


Legalább mind kettő tudja h mér vannak ott. Egy ismerős prosti ismerősét idézve pedig.

"Tudod ez nekem már olyan mint a kézfogás"

2014. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6os, de igen titeket hibáztatunk. Mi sem voltonk elösször rinyagépek, ti hoztátok ki belőlunk, az állandó visszautasítàsotokkal. Nem tudom mi abban a -nem férfias- hogyha kedves szóval, édességgel, vagy virággal közelítünk felétek? Arról nem igazán tehetünk ha nem felelünk meg az óriási elvárásaitoknak.

Azt megérteném ha egy család bántalmazó, agresszív alkoholistákat tartanál ultragáznak, de pont egy olyan srácokat akik megunták a párkapcsolat utáni szívfájdalmat, és az egyetlen olyan ezközhöz folyamodnak hogy lánnyal lehessenek?!

Ne vedd el szegény kérdező kedvét a prostizástól. Ő pont olyan hogy te alapból nem valószínű, hogy szóba állnál vele. Ne ítéld már örök szüzességre, csak mert neked nem tetszi a prostizás.

2014. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, én is prostinál vesztettem el, tök jó volt, és nem bántam meg:) Az legalább értékelte, hogy kedveskedtem neki:P
2014. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Visszavonom a megértést...
2014. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!