Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan zajlik a szüzesség...

Hogyan zajlik a szüzesség elvesztése? ‎

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat kérnék leszeretnék feküdni a párommal és lépésröl lépésre érdekelne nos szeretkezés elott ha szopni kell elég mondjuk 1 2 percig nem szeretném hogy a számba élvezen .köszi a válaszokat

2014. márc. 2. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a javaslatom, hogy inkább pettingeljetek előtte pár alkalmat. Akkor már nem lesz minden derült égből jövő.

És beszélgessetek. Nem kell mindent elsőre tudni. Szólja a srácnak, hogy nem szeretnéd, hogy a szádba menjen el. Ő érzeni fogja, ha közel a vég, és akkor szól.


De én még a mai napig beszélgetek ilyenről, kommunikálunk szex közben, mert még a mai napig nem vagyunk gondolatolvasók.

2014. márc. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
berakja, kiveszi. kérdésedre ez a válasz.
2014. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első lépés: múlj el 14
2014. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elmultam 14 hihi
2014. márc. 2. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

mióta vagytok együtt?

mi volt már?


a kérdésedből az derül ki, hogy nem sok minden volt még.

NE SIESD EL! CSAK FOKOZATOSAN!

2014. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2-nek van igaza! Berakja, benyomja, kiveszi! És kb ennyi volt, már nem is vagy szűz!
2014. márc. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!