Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése után...

Szüzesség elvesztése után megváltozott valami az életetekben?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nemigazán.
2014. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
majd leírom, miután elveszítettem...17/l
2014. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi.
2014. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rájöttem, hogy a társadalmi nyomások sokszor túl nagy jelentőséggel bírnak elméleti szinten.


Mi is az a "Szüzesség"?


Ez a kérdése igen csak felkeltette az érdeklődésemet az emberi szexualitás tanulmányozása közben. Mégpedig azért, mert


1: én ezt annyira furcsának tartom, hogy mi a f***ért érdekel ez mindenkit annyira?

2: miután "elvesztettem a szüzességem", úgy éreztem, "várjunk csak ... Semmi sem változott!"

(nem ömlik a vérem / ugyan az vagyok, aki előtte / mif4sz?)


Amikor a többség agyal, mi is "a szüzesség elvesztése" legtöbben arra gondolnak, hogy egy (|) + <==8 … - Rendben!


De mi van, ha kettőtöknek ilyenje van: (|) --><-- (|)

Mi van, ha kettőtöknek ilyenje van: 8==> <==8

Mi van, ha még sosem volt dákó a suncimban, de egy órával később ... 500 srácot leszopok? - Ettől még szűz maradtam volna?


Rengeteg furcsaság van a téma körül!

2014. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi
2014. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!