Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen óvszer jó első alkalomhoz?

Milyen óvszer jó első alkalomhoz?

Figyelt kérdés
nos a bnőmmel jövőhéten tervezzük az első szexet, amikor a szüleim nem lesznek itthon. mindketten szüzek vagyunk még, és az lenne a kérdésem, hogy milyen óvszert vegyek? konkrétan semmi tapasztalatom nincs ilyen téren,szval tapasztaltabbak válaszát várom,fiúkét,lányokét egyaránt ;-) kösz 17/f
2014. márc. 2. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
nálam sima durex a nyerő
2014. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos a jó felhelyezés, és az, hogy ne legyen rád se túl szűk, se túl nagy az óvszer. Emiatt azt ajánlom, hogy ha veszel, akkor is előbb tedd, és mindenképpen legalább egyet próbálj fel, hogy jó-e a méret, és hogy fel tudod-e rendesen tenni. Ne legyen benne levegő :)

Egyébként meg én Durexre esküszöm, két évig egyszer sem szakadt ki nálunk, pedig többfélét is kipróbáltunk belőle (azóta már tablettázom). Vegyél ultravékonyat, mert nem tudhatod, hogy mennyire gátol téged/titeket, vannak, akik egyáltalán nem élvezik vastagabb óvszerrel a szexet :)

2014. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. A Durex a legjobb. Ha gondolod , akkor vegyetek Durex Mutual Pleasure-t. Több ideig bírod és a lánynak pedig segít hamarabb elmenni.

Tudom , hogy csak az óvszerre kérdeztél , de lenne még 1-2 dolog , amihez hozzászólnék.

Az sosem jó , ha tervezitek , mert az úgy sosem sikerül jól. Pláne , hogy ugye a lányok nagy részének fáj az első. Lehet barátnőd is épp a pillanatban keresget utána annak, hogy mennyire fáj és mit tegyen. Szerintem jobb ha spontán jön a dolog és nincs min izgulni.

Légy türelmes , figyelmes.


Jó együttlétet Nektek! :)


F/18

2014. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!