Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg szuz vagyok. Ajnlani kene...

Meg szuz vagyok. Ajnlani kene . ( tobbi lent ) ezekbol (lent) melyik a legjobb az elso alkalomhoz?

Figyelt kérdés

tehat ... elso alkalomhoz kene ajanlani : sikositot ovszert pozt es helyet xD (marmint hogy hol...) ;D

lany vagyok ... elore is koszi



2013. ápr. 12. 22:58
 1/7 fospuska ***** válasza:
97%
durex,durex,mindegy,mindegy. segített...? :)
2013. ápr. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt inkább nektek kéne eldönteni.

Ha azt mondjuk,hogy a híd alatt csináljátok,ott fogtok neki? x)

De gumiból szerintem mindenképp Durex-et.

2013. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
durex az elso ketto nalam is..xd poz... fontos az elojatek!!! szvl valami 69-es elosszor... de utana mindegy... hely.. egy kenyelmes nem nyikorgo agy xd
2013. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
nálam van minden, már csak Te hiányzol
2013. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Valami drágábbat, ne a legolcsóbbat. Kényelmes, más személytől mentes helyen, lehetőleg ágyban és ne pl asztalon :) póznak jó lesz a misszionárius szerintem, de ez tőletek függ, kérdezd meg ő melyiket akarja. Fontos az előjáték, az elsőnél nem kell erőltetni az orálisat :)

ja és nehogy megemlísd neki hogy ezeket a gyakorikérdésekről tudod :D mond h eggyik barátnődtől

2013. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
előző vagyok. szólj neki még elötte h szűz vagy. ez nagyon fontos
2013. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lifestyle vagy durex.én mindig az ultra vekonyat használom.

A baratodnal vagy nallad , de csak ha nincs otthon senki , vagy nem zavarnak!

Eddig 3szor volt alkalmam szűz lánnyal. Mi mindig a misszionáriusba csináltuk, de sztem az is jó ha te vagy felül mert tudod szabályozni mennyire hatoljon beléd.

2013. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!