Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 24 évesen még szűz lennél,...

Ha 24 évesen még szűz lennél, elmennél prostihoz, ha megtehetnéd, hogy rendszeresen járj?

Figyelt kérdés
24 évesen szüzen úgy érzem nincs más. Sokan mondják itt, hogy értelmetlen, mert utána sem szexelsz majd rendszeresen, de szerencsére egész jó fizum van és megtehetem, hogy rendszeresen járjak a jövőben. Vélemény?

2014. márc. 4. 07:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én biztosan elmennék. ha egy baleset folytán holnap meghalsz akkor az összes szexuális élményed a markodhoz fog fűződni....
2014. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Jó h!

Én úgy jártam, h voltak nőim.

Hidd el meg van a feelingje, kinézed, h most xy csajhoz lenne kedved, megbeszélitek, h akkor most lesz egy ilyen meg olyan, a végén fizetsz aztán mindenki megy a dolgára.

2014. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs más és rengeteg pénzem lenne, mindenképp.
2014. márc. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A te dolgod, ha úgy érzed, szeretnéd ezt csinálni, csináld. Arra viszont készülj fel, hogy ettől nem fogsz megtanulni csajozni, és sokaknál eleve elvágod magad a prostizással.
2014. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem! inkább szüzen halok meg!
2014. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az emberi önbecsülésem nem engedné sajnos.
2014. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha van lóvéd prostira, akkor barátnőre is van. mivel azt mondtad, hogy jó a fizud.

nekem kevés a lóvém és ezért nincs barátnőm. neked meg csak rajtad múlik a dolog.

2014. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7: Viszont én nem vagyok jóképű :(
2014. márc. 4. 18:33
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is elmentem bár fiatalabban mint te és én nagyon élveztem/élvezem azóta is.

Helyedben elmennék, max ha nem jön be a dolog akkor többet nem mész. De ha nem próbálod ki lehet sose tapasztalod meg milyen jó. Na meg ha jó fizetésed van akkor még jobb..

Pesti vagy? Mert akkor még könnyebb dolgod van a választék terén..

2014. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

nem kell jóképűnek lenni.

mindenkinek megvan a párja.

2014. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!