Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális, hogy az első...

Az normális, hogy az első közösüléskor nem is éreztem szinte hogy bennem volt a barátom? Fájni nem fájt egyszer se. A második már sokkal jobb volt kicsivel utána, de az se volt valami egetrengető. Később sokkal jobb lesz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel fiatalon sok lánynak még nem fejlődnek ki rendesen "ott" az idegei így nem igazán éreznek semmit, ez kb. 18 éves korodra fejlődik ki. Hány éves vagy?
2014. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet hogy te vagy túl tág és ő túl kicsi vagy egy picit mindkettő.
2014. márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Majd az lesz nem normális, ha a második és sokadik barátod lesz "bent". :D Ez hányadik? ötödik legalább, hogy ilyen fontos kérdéseket teszel fel?
2014. márc. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok ő 18 :) pontosítom a kérdést mind kettőnknek ez volt az első alkalom :)nem értem miért kell egyből cafkának nézni mert képes voltam lefeküdni a barátommal fél év után :) én kérek elnézést ... és nem tervezem hogy más legyen bennem ;) nincs összehasonlítási alapom de merem állítani hogy normális méretű pénisze van ;)
2014. márc. 9. 14:42
 5/5 anonim válasza:
akkor te vagy tág...
2014. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!