Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal lefeküdtünk. De...

Melcsii29 kérdése:

A barátommal lefeküdtünk. De nagyon durván fájt a hosszú előjáték és annak ellenére hogy a barátom nagyon odafigyelt rám. Ez normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy miert nagyon fájt..annyira hogy abbahagytuk..nem is volt bent teljesen..ez normális? És a szűzhártya attól még átszakadt vagy nem? Mert nem vagyok benne biztos..:/ 17/L

2014. márc. 23. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szükségszerű a fájás, de nem is ritka. Legközelebb jobb lesz, csak ne idegesítsd ezen magad.
2014. márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:
Lehet hogy nem tudtál ellazulni, túl merev voltál, vagy túl száraz. túl ideges.
2014. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem is nagyon fájt az első, ez teljesen normális. próbáld meg magad elengedni..tudom, hogy nehéz de valahogy túl kell lenni rajta, mert különben nem fogod élvezni :/ próbáljátok meg úgy, hogy hason vagy és ő közben a kezével izgatja a csiklódat.akkor élvezed is és könnyebb elviselni a fájdalmat :) remélem tudtam valamit segíteni.
2014. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az, hogy ez első alkalom fáj, az nem meglepő

én azt nem értem, hogy az előjáték mitől fájt? ha ennyire fájt az előjáték, miért folytattátok? mit csinált, amitől fájt az előjáték?

valószínűnek tartom, hogy nem voltál kellően ellazulva

2014. márc. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:
55%

Mondatértelmezés:

"De nagyon durván fájt a hosszú előjáték és annak ellenére hogy a barátom nagyon odafigyelt rám."

- hosszú volt az előjáték

- a barátom nagyon odafigyelt rám

- mindezek ellenére mégis nagyon fájt

Kedves előző, inkább olvasd el kétszer, mielőtt okoskodsz :D

A te értelmezésedben a mondat második fele hülyeség lenne.

2014. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem feltétlenlül normális. A jól felkészitett, tényleg nagyon nedves hüvelybe egy átlagos méret óvatos pasassal inkább kellemetlen. Ha bent volt a szerszáma már biztosan nem vagy szűz.


Ez a "nagyon fájt" ez viszont több kérdést szül mint választ. Erős a gyanúm, hogy nagy volt az idegesség, és nem voltál kellően felizgulva, de szerintem ő sem a legügyesebb volt.

2014. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet kötözködni, de attól még nem derült ki mitől fájt az előjáték? odafigyelhetett a barátja, de mégis valami olyat csinált, ami fájdalmat okozott..

előjáték, sőt szex során nem normális dolog a fájdalom, így még most ki kellene deríteni, hogy mi volt a baj

azt gondolom továbbra is, hogy az ellazulással is gond lehetett, vagy a bizalom nem volt meg teljesen

2014. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

jajistenem... nem vagyok elég szőrszálhasogató, így még mindig nem érted...

NEM az előjáték fájt, az előjáték csak hosszú volt. A behatolás fájt, a hosszú előjáték ellenére.

2014. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!