Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem merem elmondani a barátomn...

Nem merem elmondani a barátomnak, hogy szűz vagyok. Abszolút nem gondolja ezt.1 hónapja vagyunk együtt. Ő 22, én 18 vagyok. Félek, hogy utána elhagy?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 08:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Omg. miért hagyna el? Bontatlan cucc mindig jobb mint amibe más már belepofátlankodott.

Ha elhagy akkor ő csak szexre utazik és nem téged szeret.

Ámen!

2012. febr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Nem ismerlek titeket, de ez miatt nem kell pánikolni. :) Nem hinném hogy elhagyna. :) Nyugi és ha lesz rá alkalom akkor üljetek le 2-esben és beszéljétek meg.

De ne az első aktus előtt azért.

2012. febr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
tény h a pasik nem igazán szeretik a szüzeket, mert bajlódni kell velük, de emiatt nem fog elhagyni, ugyan már :D
2012. febr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Már alakulgatunk,ismerkedünk a másik testével..de nem tudom ezt hogy mondhatnám el..mindenképp az aktus előtt szólni (persze nem közvetlen előtte:D)szeretnék..nem utána,hogy na ez volt az első..bár meg van az esély rá,hogy azt észre is venné:D :S

De ha 1 hónapja elvagyunk,és még nem feküdtünk le..talán meg fogja érteni már ezt is:) Remélem!

2012. febr. 29. 09:05
 5/21 anonim válasza:
100%

2. vagyok.

Igen azt észre venné meglehet. :)

Amikor úgy "játszadoztok" egymással olyankor bújj hozzá egy kicsit és beszélgessetek erről. Szerintem ez a legjobb. Akkor pedig elmondhatod, hogy te még szűz vagy. Szerintem megértő lesz és az első együttlétnél sokkal gyengédebben fog bánni veled.

2012. febr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció. Gondolom szoktatok beszélgetni, ha már egymás testével ismerkedtek. Kb kizártnak tartom, hogy ezért elhagyna, de jobb lenne minél előbb szóba hoznod a dolgot, mert tényleg addig halogatod míg a végén ott tartasz, hogy óvszer felhúzásnál még mindig nem mondtad el.


28/n

2012. febr. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret akkor egyáltalán nem számít, hogy szűz vagy-e vagy sem. Legrosszabb esetbe még szimpatizál is a dologgal, hogy ő lehet neked az első :) Negatív vonzata egyáltalán nem lehet annak, hogy szűz vagy. A normális pasik ezt értékelik nem lenézik :) 22/F
2012. febr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Azért 1 hónap után még nem feküdnék le egy férfivel sem. Ez nagyon rövid idő,hogy megismerjétek egymást. Ha eddig tudtál várni,akkor várj továbbra is. Ha a pasi ezt nem érti meg,akkor csak a szex a fontos neki,nem te.
2012. febr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
úgyis észre fogja venni.. de ti erről nem beszélgettetek? :D aggódni semmiképpen se kell, mert fölösleges..
2012. febr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elhagyni, szerintem megértő lesz. Legalábbis ha normális pasi, akkor megértő lesz, ha nem akkor meg inkább hagyd. Nem kell egy ilyen pasi.

De, amúgy hogyhogy eddig nem került szóba ez a téma?

2012. febr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!