Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kivel jobb elveszíteni? (lent)

Kivel jobb elveszíteni? (lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek egy olyan lánnyal érdemes eveszíteni akivel kapcsolatban vagy hosszabb ideje vagy egy alkalmi csajjal akit ismersz barátok vagytok de szívesen lefeküdne veled?

Ti hogy veszítettétek el?

17/F


2014. márc. 26. 23:56
1 2
 1/19 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
82%
Elhagytam a sötétben.:(
2014. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
a hosszú kapcsolatot választanám, de ha most nincs senkid, de lenne egy lány aki szexelne veled ne habozz! :D
2014. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Itt kezdődik a baj mind a 2 van de a barátnőm nem adja könnyen magát 2 hete vagyunk együtt de az a lány aki fél év után kb adja magát és a cink hogy a barátnője pedig egy bombázó a fél suli a karját adná hogy beszéljen vele énmmeg lefeküdhetnék vele de a barátnőmet is nagyon szeretem és félek hogy kitudódna viszont vétek lenne kihagyni egy ilyen csajt vélemény?
2014. márc. 27. 00:01
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szereted a barátnődet, akkor várd meg amíg ő is készen áll. És jobb lesz vele az 1. alkalom. Ráadásul nem fog a környezeted szemétnek tartani, mert megcsalod a barátnőd.
2014. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
először próbáld ágybavinni a barátnődet, ha nem megy akkor lehet nem is illetek össze, azért 17 évesen már őt is érdekelhetné a dolog... ha nem megy, akkor dobd és döntsd meg a bombanőt, hátha vele kialakulhat normális kapcsolat... így korrekt.
2014. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez igaz és a barátnőm is ugyan olyan bomba csaj csak ő nem olyan könnyűvérű
2014. márc. 27. 00:05
 7/19 anonim ***** válasza:
akkor inkább a barátnő, ő kisebb eséllyel csal meg téged, lehet ha jól viselkedsz 2-3 hónap után beadja a derekát
2014. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mert a barátnőmet nagyon szeretem és ő is engem de az a csaj max szextárs lehetne kapcsolat nem
2014. márc. 27. 00:10
 9/19 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon szereted a barátnődet akkor bírd ki hogy ne tarts szeretőt.
2014. márc. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De mar jolenne mert idaig csak petting volt és nagyon szeretem ezért nem eroltetem ő döntése hiszen a lányoknak ez nagy dolog ilyen csak 1x van és megértem
2014. márc. 27. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!