Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kérdezte, hogy voltam-e...

Miért kérdezte, hogy voltam-e már lánnyal?

Figyelt kérdés

Üdv! Pár napja egy lányosztálytársam, az egyik szünetben megkérdezte, hogy feküdtem-e már le lánnyal. Azért furcsálltam a kérdést mert nem szoktunk sokat beszélgetni, ilyenekről meg abszolút nem. Pár gyerek még hallotta beszélgetést.

Ami így zajlott;

-XY feküdtél már le lánnyal? (így tök random megszólított és megkérdezte, közben mosolygott)

-Erre én; Miért érdekel? (nem bunkón mondtam)

-Erre Ő; Hát, csak úgy.

-Én; Még nem.

-Ő; És szeretnél?

-Én; Igen! (határozottan)

A beszélgetés véget is ért, mint ha misem történt volna. Miért kérdezhette meg? Nem nevetett ki pedig arra számítottam. Valakivel volt már ilyen? 15f



2014. ápr. 3. 00:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felajánlotta a testét a kis buta...
2014. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
gondolom miután elment jót nevettek rajtad a barátnőivel hiszen eme csodás tizenéves társadalomban lassan lenézik az embert ha 12 évesen még szűz.
2014. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szívtál e már valaha csipkebokor rózsát?

Csipkebokor rózsa közt 2 szál marijuanát?

2014. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Felelsz vagy merszt " játszottak a barátnőivel szerintem :D
2014. ápr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1# Nem hiszem mert van barátja.

2# Azt nem tudhatom de nem csak én vagyok szűz az osztályban, (biztosan tudom) és mástól (akin egyértelműen látszik) nem kérdezte meg. Jöhetnek még válaszok.

2014. ápr. 3. 00:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Valaki válaszol még?
2014. ápr. 3. 13:54
 7/11 Girgoy ***** válasza:

Kérdezd meg a lánytól, miért kérdezte. Ha nem válaszol (semmi értelmeset), akkor az is jelent valamit: azt, hogy nem olyan a válasz, mint amit fel lehet vállalni. Tehát innentől nem muszáj vele foglalkoznod. Valószínűleg amúgy sem egy nemes úrihölgy.


De ha csak szórakozik, szórakozhatsz vele Te is. Menj oda hozzá:


YX: Figyu, és te feküdtél mrá le lánnyal?

YX: És papagájjal?

YX: És lajhárral?

YX: És hörcsöggel?

YX: És rotációs kapával?

YX: És használt porronggyal?


Tetszőlegesen folytathatod a sort, amíg nem kezd el tőled menekülni, és ezután szerintem többet az életben nem fog hozzád menni ilyen kérdésekkel. :)

2014. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nem felvállalható a válasz? Légyszi fejtsd ki egy kicsit.
2014. ápr. 3. 16:44
 9/11 Girgoy ***** válasza:

Úgy értem, hogy ha pl. ő lenne egy statisztikai cég hivatalos képviselője, aki anonim felmérést készít, hogy az adott korosztályból hányan szűzek még, akkor ezt megmondhatja, felvállalható, normális dolog. :) De ha nem felvállalható, annak számos oka lehet, pl.:


1. Az egész egy hülye fogadás vagy játék volt a barátnőivel, amire mások is már utaltak előttem, de ezt nem fogja elmondani.

2. Szeretne Veled tényleg lefeküdni, de A) nem tud normálisan ismerkedni, béna a párkapcsolat normális menetének fokozatos végigvitelében, vívódik magában összevissza, és ilyen hülye módon oldotta ezt meg, amit önmaga számára is elég égő beismerni B) szimplán egy nagy szajha, aki előzetes informális piackutatást végez

3. Bármely olyan egyéb indok, amit égő elmondani.


Egyszóval: bármi is van mögötte, nem érdemes a csajjal foglalkoznod. Bát ha igaz, hoyg már Te is szeretnéd elveszíteni a szüzességedet, és most az motoszkál a fejedben, hoyg a csajjal mégis sikerülne és ezen fantáziálgatsz, akkor is lebeszélnélek róla. A csajnak ugyanis nem éppen tisztességesek a szándékai, ma pedig sok fiatal megkergül, és számukra elértéktelenedik a szeretkezés. Pedig bizony a pszichológusok is alátámasztják a "bevésődés"-sel kapcsolatos nagy igazságot, hogy minden új dologban az első élmény a meghatározó. Vagyis ha a szeretkezésbe úgy mész bele, hoyg nem vagy szerelmes a csajba, izgulsz, görcsölsz, nincs tartalma, stb. - akkor bizony kapaszkodj, de életed végéig sosem fogod élvezni a szexet, mert az az első tapasztalatod, hoyg ez egy szar dolog, nem is olyan jó, nagyot csalódtál benne! Persze később próbálod valamifajat felzíni technikázással feldobni, de ez se hozza meg a kellő hatást... De nézzük meg a másik végletet, amikor szűzen házasodsz meg: ott van a teljes elkötelezettség biztonsága, nem gyötör semmi görcs, lelkifurdalás, fülig szerelmesek vagytok egymásba, és azzal az emebrrel lesz az első élmény "bevésődése", akit Te egy életen át szeretni akarsz. No, ez az élmény sokkal jobb elsz, hidd el. Szóval: ne aggódj, ha szűz vagy, várjál nyugodtan, hoyg alkalmas időben és körülmények között történjen meg ez. Ne ilyen odadobott szavak miatt, hanem azzal a nővel, akivel már végigmentetek az udvarlás örömteli szakaszán és csak egymásnak akartok élni.

2014. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Most már értem, hogy értetted.


Nem tudom miért akarna velem lenni mert van barátja, mondjuk olyan "lazább" csajnak tűnik.


Nem hiszem, hogy fogadásból kérdezte mert nem olyan, plusz kb. mindenki tudja, hogy nem volt még barátnőm se. Egyébként kár, hogy barátja van mert elég jó csaj.

2014. ápr. 4. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!