Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 31 éves leszek lassan és szűz...

31 éves leszek lassan és szűz vagyok. Nem tudok csajozni nincs szerencsém, velük lassan feladom mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 23:08
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
a nettel meg az a baj hogy ott is minek ha ne mtudok olyan soakt pihenni amennyit megérdemelne egy nő hogy vele töltsek sajnos kicsit negatívan látom de így van egy hónapba 3 pihenő nem sok.
2014. ápr. 4. 23:22
 12/34 anonim ***** válasza:
66%
Valamit valamiért, akkor így sose haladsz előre, ha most ezért nem most azért.
2014. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
50%

Túl nagy jelentőséget adsz az egésznek. Pontosabban túl nagy értéket tulajdonítasz az egésznek.


Kezdj egy olyannal akinek nem kell megfelelni ,úgy vagy jó ahogy vagy. Legalább így nem leszel lámpalázas.


A világ legegyszerűbb dolga az egész.

2014. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 viktorvarga ***** válasza:
19%

a 40 éves szűz nagyon nagy!! :)

amugy meg a csajozás olyan mint egy szakma.meg kell tanulni.elkell adnod magad.attólis függ milyen körökből szeretnél nőt találni.elsőkörbe normális ruha,ha szar a hajad inkább legyél kopasz,parfüm kell mindenképpen.előbbutóbb majd csak felfigyel rád valaki..

nemkel pánikolni legjobb korban vagy.18-30 ig minden csajnak jóvagy.kocsi kell!!de csak vw,bmw,merci,audi jó.(csak azt ismerik)de a legfontosabb h lehetőséged legyen ismerkedni.

2014. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű az biztos.Én 27voltam mire összejött,és akkor még hol voltam attól hogy ügyes is legyek benne.

De csak sikerült,nincs rám panasz.Igyál rendesen és mozogj társaságban.Ha jó fej vagy valakinek csak feltűnsz egyszer.

1es 3asnak küldj képet,ne legyél szívbajos.:)

2014. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:

A legelsőnél szerintem mindenki lámpalázas ,de az is csak azért van mert azt hiszi az ember a másik milyen tökéletes, meg sokkal tapasztaltabb mindenben.


Pedig hidd el a másikban is megvannak a hibák. Ezért nem kell lámpalázasnak lenned.


Az aranyszabály az : Ne tudományosan közelítsd meg a dolgot.

Azért közelítsd meg, mert jól akarod érezni magad. Mindjárt más színben tűnik fel a helyzet.

2014. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:

Akinek pénz kell ,meg autó hát az annyit is ér. "hát az megtanulta hogy az életben a célokért sokat kell nyelni" olyanokkal nem kell foglalkozni.

Az én munkatársam 34 éves lesz és még csak most randizott először. És még nem volt nővel sem. Mégis talált olyat akinek nem a pénz,nem a kocsi volt a fontos. ÚGYHOGY FEL A FEJJEL

2014. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a tanácsokat tényleg. Van benen igazság csak a kivitelezése nehéz ennyi év után belefásúltam már a várakozásba néha nem is érdekel de ugyanakkor fáj is szinte érzem mindenhol csak a melóval tudom feledtetni meg hogy próbálok hülyülni a munkahelyen
2014. ápr. 4. 23:49
 19/34 anonim ***** válasza:

Hát kedves Kérdező,ismerős a helyzeted.Annyi a különbség,hogy én még "csak" 22 éves vagyok,de ugyanígy érzek.Senkinek nem kellek egyszerűen,pedig nem nézek ki szarul,jól is öltözködöm,van stílusom,értelmes is vagyok.

Valószínűleg hasonló sorsra fogok jutni,mint Te,bár nem hiszem,hogy addig kibírnám valójában a dolgokat,viccen kívül.

Már mostanában is alig bírom ki,a magányba meg aztán bele lehet bolondulni,ráadásul a frusztráltság emiatt,meg hogy végig kell nézni a szebbnél szebb csajokat,meg párokat mindennap hát igazi kínszenvedés már komolyan a dolog számomra.

22/F

2014. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 viktorvarga ***** válasza:
nemfontos a kocsi,de majd randizni a bicigli csomagtartón viszi el étterembe?v h gondolod h nemkel kocsi a 21 . században? azért egy 1 miliós valamit már aki dolgozik csak tud venni,részletre v valami
2014. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!