Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuz pasik! Milyennek latjatok...

Szuz pasik! Milyennek latjatok a szerelmeskedest? Korotok?

Figyelt kérdés
lefekudnetek egy csajjal aki nem szuz?

2014. ápr. 9. 06:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem alapfeltétel az egy szűz srácnál, hogy szűz lánnyal feküdjön le. Én legalábbis a magam részéről így gondolom:)

19

2014. ápr. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, hogy ha szűz lánnyal lenne az első alkalom.. :) de ez csak pár embernek adatik meg :( 17/F ( 2 honap és 18 )
2014. ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

teljesen mindegy nekem hogy szűz-e a lány vagy nem.

olyannak látom, hogy irigy vagyok azokra akik minden csajt megkapnak, és kicsit szomorú hogy nem kellek egyik csajnak sem úgy, azaz barátként jó vagyok, de párnak vagy partnernek nem

22

2014. ápr. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Nekem is mindegy, talán jobb is ha nem szűz, mert akkor tud tanítani.

22 F

2014. ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 PearlDiver ***** válasza:

1 hónapja volt az első alkalmam a kedvesemmel, és annyira nem éreztem átütőnek, mint amilyenre számítottam, elképzelve. Azóta viszont mindig egyre élvezetesebb :)

És ő már nem volt szűz, viszont nagyon figyelmes és türelmes velem.

24

2014. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Én már mindennek örülnék. Sokan sírnak, hogy csak barátnak kellenek... Na én még annak se! XD Akkor velem mi lesz? :D
2014. ápr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Undorítónak találom.Gyomorforgatónak.Nem szívesen helyezném egyik testrészem sem egy levedző, gennyedző, feltehetően szagokat árasztó nyílásba ami ráadásul egy másik élőlény tartozéka aki ráadásul él is.
2014. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó... Are you oooookay?
2014. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LeftBehind ***** válasza:
Mindegy lenne hogy szűz vagy sem. A szerelmeskedést meg elérhetetlennek látom.
2014. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én olyannak látom, mint a romantikus filmekben. gyengédnek, érzelmesnek. azaz igazi szerelmeskedésnek képzelem :) és szívesen lefeküdnék egy tapasztalt csajjal. 30f
2014. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!