Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarják elveszteni a...

Miért akarják elveszteni a szaros kis 12-14 évesek a szűzességüket?

Figyelt kérdés
Ettől nagynak hiszik magukat,vagy mi?

2014. ápr. 11. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :D

Meg mert egy korcs társadalmi réteg az is. (Nem mind, de a nagyrésze az.)

2014. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem van egy 12 éves húgom de nagyon aggódom érte,mert egy csomó 12 éves gyerek(jó nem mindegyik) halad egy nagyon rossz úton,és nem akarom hogy a húgom is olyanná váljon. :-P
2014. ápr. 11. 09:33
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

A húgod egyedül nem tudja elveszíteni.

Ahhoz egy kanos kis r.hadék is kell! Miért csak a lányokra koncentrálsz a szidásban?

2014. ápr. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
lassan beindulnak a hormonok is. A kettő együtt (felnőttség majmolása, és a megjelenő nemi vágy) okozza ezt.
2014. ápr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem hisszük nagyobbaknak magunkat csak mi is dugnánk már egy jót!! 13/L
2014. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Dugót a kádba, azt dugjatok.

Fingotok sincs, hogy mi a szex.

2014. ápr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már.....azt se tudják hogy mi a szex, a védekezésről és a lehetséges következményekről pedig fogalmuk sincs, agyilag és értelmileg egyáltalán nem érettek, könnyen befolyásolhatók, és azt gondolják hogy attól lesznek "felnőttek" ha már dugtak.....kiábránditó.....pedig semmiről nem maradnak le, sokkal élvezetesebb a szex ha azt akkor kezdi el az ember amikor teljesen készen áll rá és nem azért teszi mert ez az "elvárás" a barátnők részéről.....
2014. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anna0905 ***** válasza:
93%
12 vagyok és semmiképp nem akarom elveszteni a szüzességemet. nem vagyok hülye rájöttem hogy elég csak 16 éves kor felett elveszíteni. 12/L
2014. ápr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
nem tudom hogy miért akarják. én abban a korban szó szerint még barbiztam. a barátnőim zöme 14-15 évesen vesztette el. mára boldog családanyák. én 18 eves koromig vártam, a szex katasztrofális volt, a pasim meg bunkó, úgyhogy ez nem korfüggő. arról meg már ne is beszéljek, hogy nem éltem ki magam, és ennek már most látom a végzetes következményeit.
2014. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nem függ össze szerintem a tervezett dolgokkal utolsó, szóval igazad van. persze a nagyobb arányban vannak azok, akik nem azért akarják, mert nem érnek rá, hanem mert divat :D hogy miért...hát nem tudom.
2014. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!