Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Újabban a kortársaim miért...

Újabban a kortársaim miért akarják hamar elveszteni a szüzességüket? És miért tartják cinkesnek, ha én meg nem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és számomra felfoghatatlan, hogy az osztály 2/3-a már volt pasival. És engem meg leszbinek tartanak, mert én még nem és mert pasim sem volt. Vagy túl maradi vagyok vagy mi??
2012. nov. 18. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Médiacápa által felnevelt idióták. Egy jó idézet: " Sosem leszel a tömeg része, mert többet ér a büszkeséged" ;)
2012. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális lány! Szeretlek:D

16/F

2012. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Okos vagy és ez a fontos, ne is érdekeljen a buta csitrik pofáj@.
2012. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs önbecsülésük. Ha értékesnek tartod magad, ne vesd oda a tested a disznók elé, várd meg míg találsz valakit akit igazán szeretsz.
2012. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak azzal tedd meg, akivel igazán szeretnéd. Ne mások nyomására.
2012. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szokás hatalma. Ha belekerül egy gyenge akaroatú antialkoholiker egy iszákos patkány közegbe, akkor nagya valózínűsége,hogy bürge lesz, becsicskul és ő is azt teszi mint a többiek,hogy nehogy kiközösített legyen. Az igazi vagány meg nem foglalkozik vele, ha nincs senkije, de van önbecsülése! De ez a káros szírszarokra igaz, a szüzességre meg félig meddig. Inkább azt írnám, ne legyél koravén, illetve ne feszíts rá túlzottan, hogy te már szexeltél, más meg nem, mert nem akkora dicsőség ez, mint amekkorára egyesek szeretik beállítani.
2012. nov. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
18 éves vagyok és 1 hónapja vesztettem el. Nem ciki a szüzesség. Bár szerencsére olyan baráti köröm van, ahol nem cikiztek ezzel. Nem mintha ez lett volna a téma, de páran tudták, hogy szűz voltam. Nem vagy túl maradi, én lenézek minden kis 15-17 éves csitrit aki ezzel villog. Egyébként meg az osztálytársaidnak miköze van a magánéletedhez? Egy jó tanács: a családodon és a barátaidon kívül b@ssza meg mindenki! :)))
2012. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizonyos hiedelmek szerint a sértetlen szűzhártya a nő „szüzességét”, vagyis szexuális tapasztalatlanságát bizonyítja. Ezért is hívják többnyire „szűzhártyának”, ami azonban babona. A szűzhártyán általában több lyuk van, amelyek rugalmasak és lehetővé teszik egy ujj, vagy akár egy pénisz bevezetését. Másrészt a szűzhártya számos lánynál könnyen megreped, nemcsak közösülés, hanem tamponhasználat, vagy testi erőfeszítés, sport révén is. Néhány esetben a szűzhártya teljesen hiányzik. Azonkívül meggondolandó, hogy a sértetlen szűzhártyájú lányok esetleg már szeretkeztek orálisan, vagy análisan, mely erősebben hozzájárul az AIDS fertőzések terjedéséhez mint a hagyományos szex.
2012. nov. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok éretlen,buta,birka szellemű csitrivel.Ebből látszik mennyire értelmes,érett lány vagy és van önbecsülésed.Nem vagy maradi,abszolút,sokkal értékesebb egy ilyen lány akinek normális az értékrendje a gondolkodása,mint egy kefélő csitri aki ráadásul lenézi a másikat,mert neki nem volt se esze,se tartása.
2012. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Milyen szánalmas dolog az, hogy sok hülye csitri még büszke is arra, hogy úton-útfélen megb@sszák. És ha valaki normális és nem fekszik alá az első adandó alkalommal mindenféle torzszülöttnek azt egyből lenézik meg kiközösítik. Sajnos egyre kevesebben vannak akik a szexualitásban nem csak a kéjelgést hanem a rantikát is keresik. De ebben a beteg világban csak ők egészségesek.
2012. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!