Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés elveszteni a...

Milyen érzés elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
Mi a jele a szűzhártya átszakadásának?
2014. ápr. 11. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Vérzés.
2014. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fáj?
2014. ápr. 11. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
ha gyorsan csináljátok még füstölni is szokott... meg olyan hangja van mint amikor a kocsiban csúszik az ékszíj
2014. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Óvatosan csinàljátok akkor nem fog fájni. Nekem nem fàjt. Feszülő érzés volt .azzal veszìsd el akit szeretsz ès viszont
2014. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit fájt és szintén feszítő érzés volt.
2014. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi háromszor futottunk neki, három különböző napon, mert annyira fájt és annyira feszített és annyira kemény més vastag volt a hártyám, hogy a barátomnak is fájt már a pénisze tőle. Az első nekifutás romantikus környezetben volt, nem terveztük el,l de pont úgy alalkult, hogy szólt a zene, borozgattunk. Aztán a többedik nekifutásnál már arra gondoltam, hogy mindegy már hogy csak legyünk túl rajta. Az első kb. 10 alkalom ezek után sem esett jól, nekem még az is fájt.
2014. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem véreztem, nem éreztem semmit. fogalmam sincs, h mikor tűnt el onnan a szűzhártyám, mert se a magam általi se a barátom általi ujjazáskor nem vettem észre, meg aktusnál sem.
2014. ápr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a lehető legborzalmasabb volt. Szűz voltam, kb 15-16 éves, a fiú is. Mikor lekerültek a ruhák nem akart neki felállni. mikor végre sikerült, az óvszer miatt megint lelankadt. Miután levette gondoltuk próbáljuk meg nélküle, és majd kiveszi mielőtt elmegy.

Az elején be se ment a farka, annyira szűk voltam. Utána meg hihetetlenül fájt, többször meg is álltunk, na meg állandóan kicsúszott.. Aztán hirtelen telefonált anyám h most rögtön menjek haza.. tehát egyikünk se ment el.

És ezt továbbfokozva, mikor felkapcsoltuk a villanyt minden tiszta vér volt. A farka, az ujja, a lábam, az ő lába, a lepedő, minden. szó szerint dőlt a vér... és kb 2 napig folyamatosan véreztem még utána.


Szóval senkinek nem kívánok ilyen szörnyű első alkalmat..

21/L

2014. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!