Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Prostihoz akarok menni, mire...

Prostihoz akarok menni, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Nem voltam ilyen rossz önértékelési lúzer csak szerelmes amivel csunyán visszaéltek.


Azóta nem igen van önértékelésem.


El akarok menni egy fizetőshöz 1 órát.


Igazából nem a szex hiányzik hanem a testiség, de azt csak úgy senki nem adja oda. Ma is próbáltam a villamoson csak hozzásimitani a kezem egy lányéhoz, óvatosan (100% hogy nem vette észre hogy direkt csináltam) és hát persze hogy elvette onnan.


De egyébként nem tartom magam rossz pasinak.


2014. márc. 23. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
tripperre
2014. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

1. Kikeresed a neten.

2. Felhívod, érdeklődsz.

3. Mond egy árat, meg hogy mit tud nyújtani.

4. Ha megegyeztek az időpontban, mond egy címet.

5. Elmész oda, a kapuban felhívod, akkor megmondja, pontosan melyik lakáshoz menj.

6. Az ajtóban vár, beenged, köszönés, blablabla.

7. Előre fizetsz.

8. Jó esetben fürdés következik.

9. Utána az akció.


Hogy maga az akció milyen, azt személye válogatja. Ki lehet fogni jót is, rosszat is. Hogy mit szabad, és mit nem, az általában kiderül már a netes hirdetésből, de lehet pontosítani, egyeztetni. Ha lejár az óra, akkor veszed a kalapod, és mész.


Erre lehet számítani. Egyébként jó buli, de nem olyan, mint állandó partnerrel.

2014. márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Miből mire számíts?

Mennyibe kerül majd? Milyen hamar fog kivégezni? :)

Mennyire lesz kedves?

Ha csak a testiség kell akkor azt kérj.

Te fizetsz, te parancsolsz.

2014. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ha már fizetek akkor ne csak testiség, csak az a fontosabb számomra.


Inkább arra irányult a kérdésem hogy ugye még nem voltam nővel, és hogy igaz nincs "korlátozva" az aktus száma de mennyi idő alatt dölnék ki az első körből?

2014. márc. 23. 22:07
 5/13 A kérdező kommentje:
úgy gondolom hogy pozítiv élmény lesz a jövőmre nézve, mert tlaán visszakapnék némi önbecslést :)
2014. márc. 23. 22:08
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén? Ezt nem lehet megmondani. Én is féltem tőle, de mégse mértem az időt. Olyankor az embernek nincs is időérzéke. A legjobb ebben a szituációban, hogy a prosti nem fog lenézni, kicsúfolni, ha 2 perc. Nincs szó arról se, hogy kielégületlen marad, mert ő a pénzre játszik, és egyébként se szoktak a vendégeiktől kielégülni. Max. a hülyébbek előtt megjátsszák. Egyébként ide is érdemes felnézni: [link]


Hülye trágárságszűrő... Tudod, mi van a csillagok helyén...

2014. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

szerencsére birom a több menetet de az se sokkal jobb ha minden szünet után 2-3 perc és durranok :)


Bár őszintén fogalmam sincs hány perc egy normális szex egy tartós kapcsolatban.

2014. márc. 23. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

#4

Erre már én is gondoltam, hogy a szüzességet egy prostinál letudom(nem kérek senki véleményéből) és akkor nagyobb önbizalommal indulok a nőknél.

Néztem, hogy vannak olyanok akik direkt vállalnak szüzesség elvételt, szerintem ilyet keress.

Igen hamar el fogsz menni.

Szerintem itt orálisan le lesz tudva az első menet és utána tovább fogod remélhetőleg bírni a folytatást, de ezt meg lehet szerintem beszélni az illetékessel.

Sok sikert és írd majd meg ha lesz lehetőséged, hogy hogyan ment hátha kedvet kapok én is hozzá.

2014. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Az önbizalom ez nem sokat segít, tapasztalatból mondom. Én is azért mentem, amiért ti is feszegetitek a témát. Ettől függetlenül nem bánom, mert önbizalomturbózás nélkül is jó volt.
2014. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Magas összegre
2014. márc. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!