Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy hogy a fiúknál nem olyan...

Hogy hogy a fiúknál nem olyan fontos a szüzesség elveszítése?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy nem készülnek annyira rá, nem "tartogatják", nem tartják nagy becsben..stb

17/l


2014. ápr. 21. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ha úgy vesszük nincs mit tartogatni, nekünk nincsenek visszaköszönő jelek abból ha elmegy a szüzesség. Nektek talán azért is fontos mert arra utaló "jele"

21F

2014. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz nincsen ok becsben tartani :)

Technikai dolog mindössze, de nekik ez sem áll fenn. (nincsen szűzhártyájuk)

2014. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert a lányok szemében ciki, ha egy fiú szűz, ezért igyekezni kell minél előbb elveszíteni.
2014. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A fiúknál az első elélvezés jelenti a szűzesség elvestését .Ekkor mondhatják el magukról,hogy férfivé lettek .Mivel ez nagyon fiatalon történik,innentől "nagy fiúk"

.A fiúk ezután már nagyon sokszor átérzik azt,amit egy lánynál sexnél .Az itteni elélvezéshez csak az út a másforma .

A végeredmény mindig ugyan az,érzelmek nagyobbak .

De nem kell ahhoz nagy érzelemnek lenni,hogy utód is legyen a dologból .

2014. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fiúk és lányok sok mindenről máshogy gondolkodnak, erről is. Félniük sem nagyon kell, hogy esetleg fájni fog. Meg van az a téves szemlélet, hogy minél többször/előbb csinálja, annál menőbb. Lányoknál ez fordítva van.
2014. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy férfi számára inkább hátrány az, ha szűz. Én is az vagyok 27 évesen, de mellette ocsmány is, szóval sosem fogom elveszíteni.
2014. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
fontos tud lenni, de alapvetően valami olyasmi áll ennek hátterében hogy a fiúk csak úgy szórják a magot, a lánynak meg következményekkel jár/hat. a lányok a befogadók és ez kicsit olyan kiszolgáltatott helyzet.
2014. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom "nagy becsben tartja" a saját szüzességét. Azt mondta nem akarja akárkivel elveszíteni, mindig meg akarta várni azt, akit igazán szeret... :) Tehát szerintem ez nem mindenkinél így van.
2014. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!