Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fontos kérdés a szüzesség...

Fontos kérdés a szüzesség elvesztésével kapcsoltaban?

Figyelt kérdés

Nem rég feküdtem le a barátommal de valami elviselhetetlenül fájt, szerintem ez egyáltalán nem volt normális! Mikor a pénisze eleje volt bent akkor már fájt,és amikor kezdte vona nyomni kegyetlenül fájt...valami nincs rendben velem! Szeretem őt! Elötte volt előjáték meg is ujjatzott az egyáltalán nem fájt! Mit csináltunk rosszul kérlek segítsetek!

15L


2013. júl. 9. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy normális. Ne vedd komolyan.
2013. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, szimplán rágörcsöltél. Nyugi, és lassítsatok.
2013. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány ujját használta? Lehet, hogy viszonylag vastag a pénisze és nem tágított ki eléggé, plusz a félelem miatt rá is görcsöltél.
2013. júl. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Türelem.
2013. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Probàlj meg ellazulni. az is lehet hogy nem voltàl eléggé benedvesedve és azért fàjt.
2013. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez szerintem normális jelenség, az első szex korántsem olyan, mint amilyennek a filmek és a romantikus történeketek leírják, lefestik. Az első általában fáj, de utána jobb lesz. Amúgy 15 évesen én még sehol sem voltam a szexet illetően, de ez már más téma.
2013. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!