Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy is van ez? Egyszerre...

Hogy is van ez? Egyszerre kell a bármire kapható nő és a szűz lány is?!

Figyelt kérdés

A hétvégén voltam egy házibuliban, ahol beszélgettem egy fiúval, enyhén illuminált állapotban.

A buli résztvevőivel mind ugyanabban a faluban lakunk, így mindenki ismer mindenkit, és rólam is tudják hogy kapcsolatban vagyok (18L) már több mint egy éve egy általuk nem igazán kedvelt fiúval( de ő nem volt ott).


Tehát a sráccal elkezdtem beszélgetni, és nagyon gyorsan kilyukadtunk a szex témánál, és konkrétan rákérdezett,hogy szűz vagyok-e? Erre azt válaszoltam,hogy ne haragudj, de nem veled fogom ezt megvitatni. (Amúgy már nem vagyok az) A srác teljesen úgy folytatta a csevejt,hogy szűz vagyok, és elkezdte mondani,hogy vigyázzak rá,mert hogy nagyon nagy kincs,meg hogy jó,hogy van még ilyen értékes lány, meg hogy jó,hogy nem vagyok r*banc, mint a legtöbb csaj.

Ekkor én csak mosolyogtam és helyeseltem, nem akartam elmondani,hogy már nincs miről beszélnünk...

Megkérdeztem tőle,hogy ő szűz-e még? Természetesen már nem az...(noha sosem volt még barátnője, tehát nagy valószínűséggel egy buliban történt meg a dolog egy arra kapható lánnyal.

Így felmerül bennem a kérdés: A férfiak elvárják,hogy a csaj ártatlan legyen,és akkor értékesként tekintenek rá,noha ők viszont minden adandó alkalommal rávetődnek a nagyvilági nőkre?!


Lehet,hogy rosszul értelmezem a dolgokat, de nagyon kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is!

Köszönöm szépen!


2014. ápr. 23. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

szűz 16-20 között komoly kapcsolat

r*banc 16- egyszeri alkalom

2014. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem várom el egy lánytól sem már, hogy szűz legyen. Az én korosztályomban úgy sem találnék ilyet. Én még az vagyok 27 évesen és szívesen elveszteném, de nincs kivel. Régebben azt hittem, hogy kapcsolatban akarom csak elveszíteni, most már mindegy, csak prosti ne legyen.
2014. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A férfiak annak örülnek ha egy nő szűz.

A nők viszont azt ha a férfi tapasztalt.


Egyébkrnt szerintem a srac kamuzott neked és még az..

2014. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Úgy kezdted hogy elég illuminált állapotban volt. A részegek sokszor beszélnek össze-vissza hülyeségeket, én is szoktam részegen :D
2014. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát két eset van : az egyik,hogy vagy kamuzott. A másik, ahogy a mondás is tartja, két őszinte ember van: a gyerek és a részeg. :D (de amúgy nem nézném ki a srácból,hogy szűz,illetve legtöbb fiú ismerősöm nem szerelemből veszítette el)
2014. ápr. 23. 16:57
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Van egy mondás, miszerint: egy olyan lakat amit minden kulcs nyit az rossz lakat, de ha van egy kulcsod, ami minden lakatot nyit akkor az jó kulcs.
2014. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez is nagyon emberfüggő dolog maradjunk annyiban,az értelmesek akik ugye manapság eléggé kisebbségben vannak,nekik nem számít igazán ez a dolog.Én sem reménykedek már nagyon szűz barátnőre,hiába vagyok én még az. :D

Szóval nekem is lett volna lehetőségem bármilyen partyribit megdugni,de értelmetlen lett volna,olyan részegek voltak hogy azt inkább hagyjuk.Inkább segítettem nekik,hogy meg tudjanak állni a két lábukon rendesen,vettem egy vizet nekik,igyák meg aztán ennyi.

Ez van,ilyen buta a mai emberek többsége.Én meg lehet tartogathatom azt,hogy szűz vagyok még sok évig,de én nem fogok senkivel csak úgy poénból lefeküdni,inkább várok az arra érdemesre.Lehet ezért lenézni meg fújolni,én így gondolom. :)

22/F

2014. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de ha egy egy tál ételnek gondolod magad, aminek felszolgáláskor minden vendégnek meg kell felelnie, akkor igen. Legyél egyszerre r|banc és szűz, ha tudsz...


Viszont remélhetőleg idővel rá fogsz jönni arra, hogy egy ember (legyen az fiú vagy lány), nem tud beléd szeretni, ha a személyiségedet mindenkinek az elvárásaihoz igazítod, mivel idővel emiatt elveszti a, hogy is mondjam... karakterét.

Ne tegyél fel ilyen kérdéseket, ne akard tudni, mik az átlag elvárásai. Felelj meg önmagadnak és a saját elveidnek. Ha ez megvan, akkor már bajban nem lehetsz.

2014. ápr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, de például régebben volt egy "barátom", aki kb. 3 évvel idősebb nálam. Aznap, mikor összejöttünk, rögtön megkérdezte,hogy mikor alszok náluk. Ekkor voltam 15 éves, természetesen nem akartam olyan nagyon komoly kapcsolatot, mivel még kicsi voltam.. Másnap szakított velem a srác....

Tehát kell a szűz lány, de ha nem hajlandó veled az első egy hónapban lefeküdni,akkor ki vagy dobva... :D

2014. ápr. 23. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!