Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nincs orgazmusom?

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdést feltettek már, olvasgattam is, de annyira választ nem kaptam belőlük. 18 éves múltam, fél éve vesztettem el a szüzességem, nem tudom h ez is közre játszhat. Volt már párszor orgazmusom úgy, h a párom rásegített. De mostanában már az sem segít és ezáltal nem is élvezem. Sokat pörög az agyam,, főleg sex közben az orgazmuson lehet ez a baj!? Valami tanácsot tudtok adni?

2014. máj. 1. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy ez a probléma, mármint hogy nem lazulsz el kellőképpen közben. Egyedül szokott lenni?
2014. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne análszex-el próbáljátok,hanem a "hagyományos" módon,úgy lehet lesz orgazmusod :)
2014. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Egyedül szokott, de az sem annyira intenzív.


És nyugi nem anál sexet tolunk :)

2014. máj. 1. 18:09
 4/15 anonim ***** válasza:
Játssz a csiklóddal közben, az is jót tehet pl.
2014. máj. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ő szokott rásegíteni nekem, egy párszor úgy elmentem, de épp ezért nem értem h mostanában hiába segít még azt sem élvezem :(
2014. máj. 1. 18:30
 6/15 anonim ***** válasza:
Írj én segítek!
2014. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Dionsyia ***** válasza:
Valami miatt feszült vagy én nem tudsz ráhangolódni a dologra... (továbbtanulás, érettségi?) ha nem lelki akkor hormonális oka is lehet. Szedsz fogamzásgátlót? A három legjobb libidócsökkentő a stressz, a fáradtság,meg a fogamzásgátló. (plusz az anyós)
2014. máj. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok ugyh az érettségi meg a továbbtanulás kilőve. Fogamzásgátlót nem szedek. Néha stresszes vagyok egy két dolog miatt, de nem hiszem h olyan szinten h ezt befolyásolná. Egyszerűen sex közben végig pörög az agyam vmin... És nemtom kikapcsolni :(
2014. máj. 2. 01:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem valami nincs rendben a kapcsolatban.. gondold át. És... mi az, hogy "rásegít"????? Az a normális, ha ő okozza... Plusz, miért adtad oda a szüzességedet, ha még az orgazmus sem volt rendszeres? Fura szerzet vagy o.O
2014. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért lennék fura? Én ténylegesen h szeretem, nem ezzel van a hiba... és sztem 18 éves korom után már megtehettem h lefeküdtem vele szerelemből persze :)
2014. máj. 3. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!