Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14éves lány (nem sokára 15)...

14éves lány (nem sokára 15) vagyok, a barátom 16, lassan egy éve együtt vagyunk, nagyon szeretjük egymást, petting volt (már kitapasztaltuk egymás igényeit). Szerintetek korai vele lefeküdnöm?

Figyelt kérdés
Rövid megjegyzés. A kérdés nem azért tettem fel, mert nem vagyok biztos abban, hogy le akarok vele feküdni,hanem mert tudni szeretném, hogy ezt a társadalom mennyire fogadná el. Persze nem fogom reklámozni! Aki pedig kötözködni jön forduljon vissza!
2014. máj. 5. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Még ne.
2014. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

"tudni szeretném, hogy ezt a társadalom mennyire fogadná el"

Fuck the society!

Kit érdekel? Mert majd minden egyes társadalomban résztvevő tagnak el fogod mondani? És várod majd a jó véleményeket?

Kit érdekel? Meg aztán itt az oldalon egész társadalmi véleményt kapsz, ugye?

Azt csináltok amit akartok.

2014. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Miért is ne? 1 éve együtt vannak, szeretik egymást, akkor miért is ne lehetne??
2014. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
82%
bazki régen a 14 éves lányok még babáztak és az eszükben sem volt, hogy lefeküdjenek valakivel. Mára meg már az a menő, ha ilyen fiatalon keféltek?
2014. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Korai,még kislány vagy.Testileg nyilván alkalmas vagy rá,de lelkileg aligha.
2014. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Én, a társadalom hivatalos szóvivője, nem fogadom el. Térjünk vissza a kérdésre 4 év múlva.
2014. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Régen is "keféltek" (ahogy te fogalmaztál) a velünk egy korúak, csak nem volt ilyen nagy szerepe a médiának, hogy még a csapból is a szex folyt, és nem verték nagydobra... Most belemehetnénk, hogy a középkorba pl. Már 14évesen volt aki a 2. gyerekét szülte, szóval nem nem ez a menő, csak szeretem, és kívánjuk egymást. Egyébként szidhattok, de csak szerelmes vagyok nem tehetek róla.
2014. máj. 5. 20:48
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen is boven raersz.. Inkabb tanulj... A szexet meg hanyagold.. Minnel kesobb annal jobb... Tovabb elvezed majd.
2014. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja és a "házasságig nincs nemi aktus"-osak kíméljenek.
2014. máj. 5. 20:50
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm fél éve járt már a barátjával (első szerelem, mind a ketten szüzek voltak) és 14,5 évesen odáig jutottak, hogy lefeküdtek egymással...mindenki a baráti társaságban fogta a fejét, hogy milyen korai volt, és hogy mekkora hülyeséget csináltak...azóta eltelt 7 év, és már együtt élnek külföldön, és az általam ismert legőszintébb, legboldogabb párnak mondhatom őket...de tudok olyat is mondani, aki 1,5 éve járt már a barátjával, és miután megtörtént a szex, rá 2 hónapra elhagyta a srác...erre nincs garancia...te érzed, te tudod, hogy mi van köztetek, én azt mondom, hogy ha bírjátok még, várjátok meg a 15. szülinapodat, de ez tényleg rátok tartozik...nekem 15 évesen volt először barátom, hónapokig jártunk, és egyszerűen éreztem, hogy nem akarom vele a szexet, korainak is éreztem, és szerelmes se lettem, szakítottunk, és azzal a fiúval, akivel 2 évvel később összejöttem 3 hét után lefeküdtem, és boldogan adtam oda neki a szüzességemet, vele nem éreztem korainak...az idő minket is igazolt 5 évig jártunk, és teljesen más dolog miatt lett vége. :) 26/L
2014. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!