Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor és hogyan legyen tovább?...

Mikor és hogyan legyen tovább? Én már 1 hónapja vagyok kapcsolatban egy fiúval akivel nagyon szeretjük egymást ténylegesen és hát szüzek vagyunk még mind a ketten?

Figyelt kérdés
És le szeretnék már feküdni vele de nem lehet mert van egy oltás amit nekem be kell adni és ez a méhnyak-rák elleni oltás és azt elvileg szüzen kell beadni. És én 1 év múlva kapnám meg az utolsót de nem szeretnék addig várni. És ez tényleg szüzen kell beadni? Betette nekem a fiú csak a hegyét (gumi óvszerrel) és az ugyan olyan mintha elveszteném mert ígyis-úgyis volt bennem. Remélem érthető a megfogalmazásom ha nem akkor nyugodtan lehet kérdezni :)

2014. máj. 8. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy szüzen kell beadni?
2014. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a doktornő meg hogy úgy hatásosabb vagy mi.. és nem tudom :/
2014. máj. 8. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak annyit fűznék hozzá, hogy ezt az oltást a 12-13 éves korosztály kapja....


Szerintem simán kibírod, ha mondjuk 14 éves korodig még szűz maradsz.

2014. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már a 14-en túl vagyok :)
2014. máj. 9. 17:17
 5/5 anonim válasza:
Ha mind a ketten szüzek vagytok, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy megfertőződnél a HPV vírus azon fajtájával, ami ellen az oltás véd (akkor ugyanis valóban kevésbé hatásos az oltás), tehát nem kell az oltás miatt ezzel várni.
2014. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!