Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kapcsolatban mennyi idő után nem túl korai lefeküdni a pároddal? Mennyi idő a "minimum"? (Én 15 (szűz) vagyok és a barátom is 15 (de nem szűz). Szeretjük egymást kicsivel több, mint 2 hónapja.

Figyelt kérdés
tisztességes lány vagyok... nem akarom, hogy azt higgyék könnyen kapható vagyok meg ilyenek... szerintem ha megvan a szerelem akkor kb. mind1 :D előre is köszi :)
2011. nov. 21. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem túl korai, ha nem gondolkodtok rajta...
2011. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen mit írunk, úgyis lefeküdtök egymással... Innentől kezdve felesleges volt megkérdezned.
2011. nov. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincs minimum idő. Ha akarsz lefekszel vele, ha nem akkor meg nem. A szexet az emberek vagy élvezetből vagy szerelemből+élvezetből csinálják. Nem értem ezt a hülyeséget, hogy könnyen kapható meg ilyenek. Ha a pasik kefélhetnek orrba-szájba és még királyok is tőle, akkor a csajok nehogy már ne. Nyugodtan szexelj ha kedved van hozzá, csak ésszel!
2011. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat :)
2011. nov. 21. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Lehet hogy "konzervatív" vagyok, de szerintem 2 hónap ebben a korban kevés, de van akinek 2 nap is sok. :S

16/l

2011. nov. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az ideális éppen három év. :D
2011. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónap után feküdtünk le a barátommal, szerintem 15 évesen szűzként 2 hónap még korai, de ti tudjátok. Fél évet én minimum váratnék.
2011. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is "konzervatív" vagyok, szerelem ide vagy oda, egy 15 éves még gyerek. Lehet, hogy most azt hiszed érett vagy rá, de 2 év múlva az esetek 99%-ában rájön az ember, hogy az, amit akkor gondolt a szerelemről és a szexről, közel sem az, amit 17éves fejjel gondol róla, és megbánja a dolgot. Nem arról van szó, hogy egy 15éves nem szerethet, és nem lehet szerelmes, mert a maga szintjén lehet, de szerintem a szex, főleg 2hónap után, nem tartozik bele.
2011. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hat en nem ertek egyet az elobbiekkel. Szerintem fekudj le vele ha jolesik. Szerintem.. Bar elobbiekkel annyiban ertek egyet h a 2honap talan tenyleg keves.. En is 15 voltam mikor elvesztettem aztan szakitottam a lannyal :// hat igy utolag jo nagy paraszt voltam... Nade nemakaromletorniakedved csak annyit h elobb ismerd meg igazan es csak akkor ha mar tenyleg megbizol benne :))

17/f

2011. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ööö hát bízok benne . meg már régebb óta ismertem.. mert előtte barátok voltunk.. csak aztán több lett :$ :D de köszi a válaszokat :D
2011. nov. 21. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!