Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 28 éves lány, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 28 éves lány, akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz, de a korkülönbség miatt nem tud dönteni. Szeretjük egymást, de félek nem tudom megállni a helyem a kapcsolatban. Mennyire működhet a kapcsolatunk 9 év korkülönbséggel? 19/F

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire max a szex működhet de teljesen más a világotok és ez sajna csak később fog kijönni
2009. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

simán működhet, ha te már érettebben látod a világot mint a kortársaid

próba-szerencse,sok sikert

2009. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szex működik, azzal nincs probléma. Kívánjuk egymást, szinte napról napra jobban. Komolyan gondolom a kapcsolatot ezért zavar hogy még nem tudott dönteni... köszi a választ.
2009. dec. 7. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Simán működhet,és én vagyok az élő példája.Én amikor 28 éves voltam(Nő) megismerkedtem egy 20 évét akkor töltött fiúval.Az elején engem is zavart a korkülönbség(hogy jaj mit szólnak a többiek),de rájöttem,hogy nem a többiekkel akarok élni boldogan hanem vele,és innentől kezdve nem érdekelt csak az,hogy mi jól elvagyunk.Ma 37 éves vagyok,és a párom most tölti a 29-dik évét..Elég régóta együtt vagyunk már(egymáshoz csiszolódtunk),a többieket már nem érdekli a korkülönbségünk,és idén nyáron össze is házasodunk..

Szóval működhet,ha mindketten szeretitek egymást!

2009. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a 19 azért nem a legjobb mert tanulsz gondolom...de ha lassan végzel te is máshogy látod majd a világot..igy már annyira nem gáz és ö is belemegy majd..
2009. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!