Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Szerintetek melyik a...

Lányok! Szerintetek melyik a rosszabb 25 felet? Ha a férfi még mindig szűz, vagy ha már nem szűz, de prostituálttal veszítette el és eddig még csak örömlánnyal volt?

Figyelt kérdés
A kérdés mélyebb értelmezésében, melyik rontja jobban az ember esélyeit egy lánynál, ha kiderül? Érdemes-e szüzen tovább reménykedni, vagy érdemesebb ellátogatni egy hivatásos szolgáltatóhoz és túl lenni rajta. Milyen előnyökkel és hátrányokkal járna az egyik és másik opció, nem csak a későbbi párválasztási esélyeket, de a személyiségbeli, énképbeli változásokat is figyelembe véve. Társadalmilag, erkölcsileg kifogásolható-e az egyik vagy a másik?

2013. nov. 24. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Soha nem mennék el k&rvázni.
2013. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Az, ha valaki k*rvához megy.
2013. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem rosszabb, ha pr.ostival veteti el valaki a szüzességét, mint az, ha bevallja, hogy még szűz. Alapból taszít, ha egy férfi prostihoz jár, járt. Vagyis...felőlem járjon, de ne akarjon utána lefeküdni velem. Nem szeretnék elkapni semmit. Ha saját magam nem élek "k.rvás" életet, ami miatt beteg lennék, akkor mástól sem szeretnék elkapni semmit.

Másrészt...tisztább marad az ember lelkiismerete, ha nem hivatásossal veszti el, szerintem. Ha úgy lenne, inkább maradnék szűz, minthogy valaki pénzért feküdjön le velem. Főleg először.

2013. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még kuvánál, sőt az ilyen 1 patronos tini ringyókkal sem foglalkoztam, de szerintem ha huzamosabb ideig nincs kapcsolatod (6-8 hónap) akkor szerintem nem ciki elmenni egy kúvához :) Végül is egy 18+os srácnak már vannak szükségletei :) 20/f
2013. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Bokán fosom magam! Hivatalos szolgáltató? Ez nem a Vodafone.

Te tényleg ennyire ronda vagy?

2013. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#4es vagyok

Pl. én már lassan 1 hónapja nem dugtam, és nekem is már baromira hiányom van :D 1000-el ismerkedem, próbálok egy rendes lányt találni, aki hozzam illik, és alkalmas lenne hosszú kapcsolatra :) El sem tudom képzelni, te hogyan bírtad ki 25 éves korodig sex nélkül :D

2013. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Mindkettőt szigorúan tilos elmondani egy lánynak. Ha zavar, h szűz vagy, menj el nyugodtan hivatásoshoz! Ha valóban ronda vagy (márpedig 25 évesen csak emiatt lehet szűz egy férfi), akkor másképp szinte semmi esélyed elveszíteni a szüzességedet.
2013. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mi fenének kellene elmondani? Szerinted melyik lány az aki majd jól kitálal az összes exéről? Ha évek után is együtt maradtok talán akkor...
2013. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem rosszabb, ha prostival fekszel le. Egy normális lány sokkal jobban hallaná azt, hogy nem volt még kapcsolatod, mert gyáva félénk voltam vagy egyebek, de ilyen nőre vágytam, mint te, minthogy nem bírtam ki szex nélkül és elmentem egy prostihoz, de már nem kell elmennem, mert itt vagy velem. Ebből vond le a következtetést! 23/F
2013. nov. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem, hogy valami hasonló válasz fog kijönni, tehát, hogy a prostizás rosszabb. Ezért nem is voltam még. És nem 25 vagyok, már 27, de úgy vettem észre, hogy 25 év az a választóvonal. Amúgy igen, ronda vagyok nagyon, annyira, hogy hiába próbálkozom, mindig csak visszautasításokat kapok. Minden lány szerint egyértelműen ronda vagyok.
2013. nov. 24. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!