Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok, félénk mackós...

18 éves vagyok, félénk mackós testalkatú. Érdemes-e örömlánnyal elvesztenem a szüzességem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az utóbbi időben nagyon megfordult a fejembe,hogy elmegyek örömlányhoz lakásra.Nagyon félek ettől,mert még nem voltam nővel.Esetleg tudnátok értelmes tippeket adni az ilyen esetbe,ha elmennék örömlányhoz? Mire figyeljek?



2014. máj. 12. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt, utána mi lesz? Töcsköltél pár percig egy csajjal, és ennyi. A második alkalomra nehogy azt hidd, hogy te leszel az ország lepedőakrobatája.

Kicsit gondolkodj előre barátom, mi lesz utána? Nem fogja a szűzesség manó elvinni a félénkségedet.

18 évesen azért még van időd bőven.

Ez kb. a fő kérdésre a válaszom.


Ha mégis elmész, legalább olyanhoz menj akinek sok értékelése van, ne valami frissen felkerült csajhoz. Mert kb csak egymást nézitek abban a kínos egy órában. Egy tapasztaltabb és ha mákod van kedves lány csinálja majd amit kell.

2014. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Semmi esetre se menj oda! Maximum majd később, de elsőre semmiképpen. Ráérsz még, szerzel egy csajt, szerelmesek lesztek, aztán majd akkor. Hálás leszel ezért magadnak. K...ához meg bármikor mehetsz még, nem? Na látod. :)
2014. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

ehhez a témához annyit tudnék hozzá szólni csak:jó multkor mentem haza a melóból (gyár) 18 éves diáklány mondja egyik srácnak ha 18 évesen nem vesztetted el a szüzességedet még akkor mit akarsz egyáltalán... elmondta mindennek, de nehogy hozzám szóljanak betettem a fülest a fülembe és úgy csináltam mintha semmit se hallottam volna..

irtó gáz volt mert 27 vagyok és senkim nem volt még nekem se..

most az a lány sz tem annyira megtudott volna alázni ott hogy..

inkább nem megyek bele..

2014. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igen,de vigyàzz velük,minden szavadat fontold meg,ne lègy agresszìv,mert visszautasìtanak ès lehetőleg azonnal menj,addig,amìg nem felejti el,hogy felhìvtad.
2018. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!