Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit értett azon a jósnő hogy...

Mit értett azon a jósnő hogy lehetne akár most is barátnőm, ha közben megmondta hogy van egy reménytelen szerelmem?

Figyelt kérdés
Igazat mondott, még a lány keresztnevét is tudta..

2014. máj. 13. 15:40
 1/9 LePeDő ***** válasza:
Szerintem azt, hogy van más lány, akinek kellenél.
2014. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ennek ne dőlj be. Ha a lánynak valami teljesen hétköznapi neve van,akkor nem nagy szám kitippelni.
2014. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne egy jósnő mondja meg hogy neked mi a jó. Úgyis úgy alakul az élet, ahogy kell. Szerinted hány jósnő nyert már lottón? Én nem tudok róla... de a te döntésed hogy hiszel e egy jó blöffnek.
2014. máj. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a reménytelen szerelemmel foglalkoznál, hiszen az reménytelen, akkor lehetne barátnőd.
2014. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dede! Minden szava igaz volt.. Mellesleg nem vagyok egy nagy nőcsábász, senki nem érdekel úgy! A csajozás meg tőlem még a Csóró Lalilanak is jobban megy.. :o
2014. máj. 13. 15:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked jósnő kellett ahhoz, hogy megmondja, reménytelenül szerelmes vagy valakibe?

Vagy úgy érted, hogy van valaki, aki reménytelenül szerelmes beléd?

Amúgy meg nem mindegy? Ha szereted, mond meg neki, hátha mégsem olyan reménytelen a dolog. Ha meg más szerelmes beléd, anélkül, hogy feltűnt volna, akkor meg tökmindegy, hiszen annyi sem vonzódsz hozzá, hogy feltűnjön, oda van érted.

2014. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szomorúság és viszontalan szerelem az én életem! :o
2014. máj. 13. 16:32
 8/9 anonim válasza:
önsajnálat 4ever, tegyél ellene, nem nehéz az. Az élet tele van örömmel és bánattal, csalódással és boldogsággal. Nincs egyik a másik nélkül. Legyél határozott és bízz magadban.
2014. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem arról van szó, hogy vannak olyan lányok, akiket inkább az olyanok érdeklik, mint amilyen te vagy, nem pedig a nőcsábász Adoniszok.
2014. jún. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!