Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első és igazi szerlemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első és igazi szerlemet nehéz elfelejteni? Miért?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
könnyű, ha van, aki feledtesse
2014. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De NINCS és NEM IS LESZ!!!!!

SOHA!!!!!!!!!!!!!!! :'(

2014. máj. 12. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De lesz.

Én se tudtam volna elképzelni korábban, amíg együtt voltunk, hogy valaha más kelljen, de már eszembe se jut, pedig 4 évig együtt voltunk, és nagyon nagy volt a szerelem...

Sőt, mostanában egész sokszor találkozunk is, és már az égvilágon semmit nem érzek...

El fog múlni. Legkésőbb akkor, ha valaki más a helyébe lép.

22L

2014. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kell elfelejteni

a legtöbb embernek még egyetlen alkalommal sem adatik meg az érzés, hogy valakit tiszta szívből szerethetett egykor

te örülj neki, hogy neked igen, és gondolj szeretettel az emlékére

elfelejteni egy rémálmot kell

2014. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mért kéne elfelejteni? Nem kell.
2014. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Elmúlni el fog.

Elfelejteni viszont nem kell, szerintem nem is szabad.

2014. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik igazi szerelmet nehéz elfelejteni legyen az első, vagy a második. Emlékszem, mikor szakítottam az első nagy szerelmemmel, pont egy netes fórumot "kiabáltam" végig, hogy NEM! NEM! SOHA de soha nem kell más! Amíg csak élek, örökké...

Azóta már férjnél vagyok és akkor sem kellene az ex, ha utánam vágnák.

Ez persze most téged nem vigasztal, engem sem vigasztaltak és nem is győztek meg a hasonló válaszok.

Mindenesetre sok erőt és kitartást kívánok!

2014. máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz, tényleg minden szerelmet nehéz elfelejteni, sőt teljes mértékben nem is lehet, legyen az az 1. vagy akár az 5. Minden szerelem más, az érzés és a lényeg ugyanaz, de mégis más, hiszen minden ember különböző, nem fogsz találni ugyanolyat, csak egy másikat, aki lehet ugyanolyan jó lesz vagy még jobb.
2014. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Döme06 válasza:

Szia! Nekem összesen 3 barátom volt.. (16 vagyok) 1. Még hatodikban,ez volt a legelső 1 hetes párkapcsolatom. Nem fájt a szakítás,pedig megcsalt a szemem láttára, söt még osztálytársak is voltunk. De nem hatott meg. Én léptem itt is.

2. Az hatodik év vége fele volt, szintén 1 hetes párkapcsolat. Ez is könnyen ment pedig iszonyúan szerelmes voltam és nagyon helyes volt a srác. Nagyon bejött. Szép volt jó volt, de ennyi volt. Itt is én szakitottam.

3. A saját falumban ismertem meg, 5 évvel idősebb nálam,de nem érdekel! A szerelemben a kor nem számít,ezt mondják de ha mashogy lenne se érdekelne az tuti biztos! Szóval összejöttem a sráccal,volt mikor felmerült mind a kettőnkben hogy szakítunk, ekkor úgy elsírtam magam hogy mi lett volna ha tényleg megtörténik... ne... nem akartam. És azóta a mai napig 2 éve együtt vagyunk, imádom szeretem az életem értelme és nekem ő az igazi. Az első kettőről is ezt hittem. De férfit ennyire még nem szerettem! Mint őt.. örökre vele akarok lenni mèg ha néha makacs is.. nem érdekel. Neked sok kitartást és találd meg tényleg az IGAZIT. Üdv döme

2016. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!