Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy éve szenvedek egy fiú miatt. Egyszer ilyen, egyszer olyan. Régen szeretett, de már nem tudom mit érez. Olyan könnyen elfelejteni nem tudom, mivel nap mint nap látom.Én a mai napig szeretem, és akarom, de nem lehet az enyém. Mit tehetnék, hogy enyhüljön?

2014. máj. 5. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én dobtam az exem már egy jó ideje... azóta nincs is és megvagyok. Eljön majd az ideje annak, hogy kapcsolatot létesíts, addig legalább "feltérképezed a lehetőségeket". ;)
2014. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!