Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit gondolnátok arról a...

Fiúk! Mit gondolnátok arról a lányról, aki az első együttlétetek előtt bevallaná nektek, hogy 23 évesen még nem volt senkivel?

Figyelt kérdés
Rólam van szó! Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy milyen érzéseket váltana ki belőletek ha egy lány akivel jártok már egy ideje és 23 éves, az első együttlétetek előtt elmondaná nektek, hogy még szűz és ti vagytok neki az első? Zavarna titeket, hogy nincs tapasztalata, kiábrándító/furcsa lenne vagy esetleg örülnétek neki? Normális válaszokat várok, mert komolyan kérdezem!

2014. máj. 14. 11:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg kérném a kezét! :D
2014. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg csalódnék ott és akkor. Nem, nem azért mert szűz, hanem azért mert ott és akkor akarja a tudtomra adni. Ha ugyanis tudom előre, egész máshogy kezelem, pozitív értelemben.

Nagyon rosszul esne, hogy ennyire sem bízott bennem, de már le akar feküdni.


23/F

2014. máj. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, szűznek lenni továbbra sem betegség és ha valaki ezért elutasít, akkor jobban is jártál.
2014. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Örülnék.
2014. máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki! Imádom a szűz lányokat! Megismerkedünk?
2014. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én is örülnék neki!
2014. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

#12-nek: Szerinted az lett volna a leghelyesebb ha már a megismerkedésünk 1. napján azzal kezdtem volna a fiúnak, hogy ,,Képzeld 23 éves vagyok és még szűz..."? Szerintem ez még furcsább, bizarrabb lenne mint maga a tény... Hogy és miért kezelted volna különb módon a kapcsolatotokat a lánnyal, ha előre tudod hogy még nem volt senkivel dolga ilyen téren? Nem értem igazából a nézőpontod...

2014. máj. 14. 13:23
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb volna, ha nem közvetlen az együttlét előtt mondanád meg. Nem az első napon, de azért az első nap és az első együttlét közt, ha szűz vagy, csak eltelik pár randi, amiket ha végigbeszélgettek, ez igenis szóba kerülhetne..
2014. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Már maga az szánalmas ,h ennyire nem ismerve valaki lefekvésre készülünk vele.
2014. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19 Szerintem szánalmasabb, hogy nem tudsz egy mondatot normálisan leírni, megfogalmazni...
2014. máj. 14. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!