Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit gondolnátok arról a...

Fiúk! Mit gondolnátok arról a lányról, aki az első együttlétetek előtt bevallaná nektek, hogy 23 évesen még nem volt senkivel?

Figyelt kérdés
Rólam van szó! Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy milyen érzéseket váltana ki belőletek ha egy lány akivel jártok már egy ideje és 23 éves, az első együttlétetek előtt elmondaná nektek, hogy még szűz és ti vagytok neki az első? Zavarna titeket, hogy nincs tapasztalata, kiábrándító/furcsa lenne vagy esetleg örülnétek neki? Normális válaszokat várok, mert komolyan kérdezem!

2014. máj. 14. 11:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
elvenné a szüzességem :D
2014. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Akkor elárulnám neki én is a kis titkomat, hogy én is (közel, majdhogynem teljesen, effektíve, gyakorlatilag) szűz vagyok. :)


Mert amúgy szándékosan visszatartom, nem szoktam elmondani, nem akarok panaszkodni. Viszont egy barátnő esetében előbb-utóbb nem árt megmondani, legkésőbb az együttlétkor meg úgyis rájön. Randikon nem beszélek erről a témáról, mert én sem szeretném, ha erről kérdeznének ki. Ha kérdezi valaki, akkor meg elmondom, és kész, hiszen ő akarta. (sajnos általában sejthető ez valakiről)

2014. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!