Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, Ti vállaltátok,...

Szchylla kérdése:

Csajok, Ti vállaltátok, vállalnátok a babát, ha Apát csak 2-3 hónapja ismernétek, és első együttlétetek alkalmával (2-3 hónapos ismeretség után) meg is fogant volna, megfoganna? (23 évesen)

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

ez történt nővéremmel csak 20 évesen, 3 hónapja "ismerték" egymást, gyorsan össze házasodtak mielőtt a baba megszületett. azóta nem vagyok jóban vele meg nem is szoktam látni őket olyan kiállhatatlan lett.

én nem mennék bele! ők is tuti elválnak majd, nem is szeretik egymást...

2011. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, biztos agyaltam volna rajta pár éjszakán át. Én elég gyerekpárti vagyok, de azért függne apa beállítottságán, a kapcsolatotok milyen ponton van, anyagi helyzettől...
2011. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

A sógornőm a második hónapfordulójukkor már 6 hetes terhes volt.Bevállalták,most lesznek 10 éves házasok.A tesóm is bevállalta, és 2 éves korától egyedül neveli a fiát.Én nem vállaltam be,de végül mégis csak együtt maradtunk,9 éves házasok vagyunk...

Nincs tuti recept,hogy mi lenne jó,a döntés helyességét csak az idő fogja eldönteni..

Minden jót kívánok!

2011. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Manka68 ***** válasza:
64%

Szia!

Én bevállalnám, ha már nem volt annyi eszem, hogy védekezzek.

Eszembe sem jutna a saját gyerekemet büntetni az én felelőtlenségem miatt.

Hogy az apát is bevállalnám-e mellé, az attól függy, hogy milyen. :-)

Az anyagiak folyton változnak, lehet, hogy most király dolgunk van, de az is lehet, hogy egy év múlva éhezni fogunk, mint ahogy ennek az ellenkezője is. Ha nagyon nem tudnám eltartani, akkor inkább örökbe adnám, de biztosan nem vetetném el!

2011. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom érdekel e így a válaszom, de nálunk is ez volt a szitu, annyi különbséggel, hogy mi SZÁNDÉKOSAN, ELŐRE MEGBESZÉLVE DÖNTÖTTÜNK A GYEREKVÁLLALÁS MELLETT.

3 hónapja jártunk együtt, amikor megbeszéltük, hogy babát szeretnénk, és együtt tervezzük az életünket. 3 hónap gyógyszermentes időszak következett más védekezéssel, majd azt is elhagytuk és az első éles hónapban megfogant a kicsikénk. Pont fél évesek voltunk, amikor a pozitívat teszteltem. Utána összeházasodtunk, és azóta 1 éves a Kicsikénk, és a legnagyobb összhangban, szeretetben élünk. Életem legjobb döntése volt, hogy Őt választottam Férjemnek, és hogy Ő lett az én Angyalkám Édesapja. És hát ugye a legnagyobb ajándékot kaptam Tőle, és a Lányomtól.......anyává tettek.

2011. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nos én vállaltam, és itt fekszik az ölemben egy tündéri két hónapos bébi, a világ legszebb babája. Kiváncsi voltam, hogy ti hogy állnátok hozzá a dologhoz... Nyilván én is töprengtem rajta éjszakákon át, dehát nem a babát akartam bűntetni... Úgy gondoltam, hogy ha apával nem is jön be az élet, a bébim, akkor is az enyém, ő nem hagy el, nem csal meg, és igenis szüksége lesz rám, akármi is történik. (Legalábbis egy jó 16-18 évig ;) remélem) Apa meg ha menni akar, had menjen... De hálistennek, lekopogom úgy néz ki, apával is jól megvagyunk, nem bántam meg... Bár esküvő nem lett belőle... Azért még várom a további válaszokat!

Köszönöm!

2011. márc. 18. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem kerültem volna ilyen helyzetbe, védekeztem volna. Ám ha valami Isteni csoda folytán így is megfogant volna, én bizony nem vetettem volna el. Egyszerűen nem vagyok képes az abortuszra.
2011. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jóé döntöttél, hogy megtartottad!
2011. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, jól döntöttél!

Egyébként mi ugyanígy voltunk, csak terhesség nem lett. Két-három hónapja ismertük egymást, három hete jártunk és kísértésbe estünk, hogy azonnal gyereket kellene csinálni.

De nem lett volna jó ötlet, otthon laktam még, stb.

De egy éven belül összeházasodtunk, a bébi váratott magára, de már ő is itt alszik a másik szobában.

2011. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aztaa.. mintha ez a kérdés hozzám szólt volna :) másfél hónapja vagyok együtt a párommal és egy 4ésfél éves kapcsolatot hagytam ott .. persze nem miatta hanem mert nem volt jó :S és lehetséges hogy terhes vagyok .. a párom is örülne neki és énis :)
2011. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!