Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 27 évesen érdemes fizetős...

27 évesen érdemes fizetős lányt keresnem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok előnytelen külsejű.Nem nyúltam még úgy lányhoz,a városban nincsenek ismerőseim.Félek ettől a dologtól.De néha már nagyon vágyom egy lányra.

2014. máj. 17. 12:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Menj el bulizni egyik este egy másik városba, és ott ismerkedj, beszélgess lányokkal. És utána jöhet a többi is, csók, tapi, szex...
2014. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy szexre vágysz vagy érzelmekre, szeretetre is. Az elsőt megkaphatod egy fizetőstől, a másikat nem.
2014. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
50%
Előttem szólókkal egyett értek. Vagy buli, és tele van ku..-kal csomó hely. Pl pest éjszakai szórakozó helyei. (fizetned se kell, kicsit dumálsz velük, 1-2 piát fizetsz nekik és viheted őket). Érzelemmel teli kapcsolatot akarsz akkor az nehezebb ügy azért küzdened kell. De ha még nem nyultál lányhoz, akkor menj el bulizni és ha nem első este, de 2-3 este után bitos sikerülni fog. Midnegyikhez oda mész, és hidd el ha nem az első, de akkro a 10 dik táncolni fog veled stb... Egyszer szórakozásból csináltunk olyat, hogy null beszéd, csak oda mentünk lányokhoz, és megfogtuk a melleiket, 11 pofon után meg majdnem egy tömeg verekedés esete utána 12 dik élvezte :D... Egyébknét pedig, ha fizetsz egy lánynak és életed első alkalma akkor ad meg a módjád, ne egy útszéli ku...t szedj fel. Vannak nagyon király elit helyek.
2014. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
Én a Te helyedben, önbizalomszerzésből, már rég kipróbáltam volna a fizetős verziót. Biztos vagyok benne, hogy nem vagy elég bátor.
2014. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
2.-nál a pont. szerintem meg szexre sem érdemes fizetőshöz menni. a fizetőssel d gni lehet, a barátnővel meg szeretkezni. ég és föld a kettő.
2014. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

27 évesen jutottál el oda hogy "néha már nagyon vágyom egy lányra"?????????????

Ezt már a normálisabbak egészen kis tinikorban érzik és még fiatalon tesznek is érte!

Attól csak még lúzerebbnek fogod érezni magad hogy egy fizetős, szexben profi nőnél leégsz majd!

2014. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

A buliban megvan rá az esély hogy a semmiböl előugrik valami kigyúrt nagydarab fickó leüt ha odamész a csajához.

Prostit meg nem is kell fűzni. Csak lakásoshoz menj.

2014. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem igazán lenne megfelelő megoldás a fizetős,akkor inkább a buli.Ilyen helyekre meg nem járok és nincs is kivel,plusz nem egy nagyvárosról beszélünk.Érzelmileg ehhez intelligensebbnek érzem magam,hogy így kihasználjak egy lányt buliban is.Nem sok különbség lenne a prostihoz képest.Egy normális kapcsolatra vágyom inkább.Tapasztalatszerzéshez viszont talán jó volna a bulis verzió,így esetleg nem lennék olyan félénk.Nem tudom.Lett volna többször is lehetőségem közelebbi kapcsolatba kerülni lányokkal de mindig féltem.
2014. máj. 17. 13:52
 9/33 anonim válasza:

Egy jó prosti olyan élményt nyújt az embernek, amiről azok csak álmodnak akik még nem voltak velük. Imádom mikor belépek és 30 model lány közül választhatok. Imádom mikor megfürdetnek, és olyan kényeztetést adnak amiről a barátnők mellett csak álmodtam .Igen pénzért! Ja és önbizalmat ad egy ilyen lány, mert ezért is fizeted és nem hülyének fog nézni.

BUliról meg annyit, hogy szeritned az ott lévő lányok mire vágynak és várnak? azért mennek oda, hogy találjanak valakit aki megpakolja őket ( 70 % -uk ilyen).


Tudok pár iylen videót, mert az igazi bulik svájcba vannak, bár pesten is van minden amit akar az ember.

https://www.youtube.com/watch?v=h3ezq_MypRg&index=52&list=LL..

2014. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Hát ez elég elszomorító.Végül is ezeket a szórakozóhelyeket nevezhetnénk modern kori bordélyháznak is.Vannak akik csak arra használják,szörnyű.Ezek a lányok akkor miben különböznek a prostiktól,ja persze diszkréten buli fátyla alatt elmennek és ha összejön hát összejön.Azért biztosan vannak normális lányok is ilyen helyeken, 20 százalék,ne csak a végleteket nézzük.

Egyébként Te milyen helyre jársz az amit említettél,nem érzed ettől magad kevesebbnek,mennyit költesz egy aktusra vagy alkalomra?Nem tudom hogy megy ez.Lehet olyat is hogy mondjuk csak kölcsönös masszázs,petting?Ez kb mennyibe kerülne?

2014. máj. 17. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!