Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy manapság sokkal nehezebb rávenni a lányokat, hogy talizzanak is egy fiúval és úgy ismerkedjenek, miért csak a neten hajlandóak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Így sincs megfelelő lány jellemre, de ha még a talira sem nyitottak, akkor még nagyobb a baj. Neten könnyen mutathatják jobbnak maguknak, mint személyesen. Sok lányban csalódtam már, igazából nem is nagyon várom, hogy végre találok olyat, aki más. Főleg, hogy legutóbb is ígért nekem mindenfélét, szerelmet egy lány, erre kiderült, hogy nem is igaz csak hát a kicsikének kellett egy kis szeretet és én voltam csak ot neki mint egyetlen fiú a net távolából, találka, személyes ismeretség nélkül. Persze talira már nem tudott eljönni valami béna kifogást hozott fel utána meg nem is lett erőltetve a dolog. De ez csak egy példa a sok közül.
2014. jan. 12. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nincs facebookom se, még sincs problémám.
2014. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem nyitottak, mert nem vagy elég szimpatikus nekik, és tudják, hogy úgysem jönnél be igazán. De hát ezt nem olyan kellemes elmondani, értelmes ember talán veszi a lapot....
2014. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül a lányok hibája, hanem a fejlődésé és a világé, hogy szinte már nem is 'élünk' csak virtuálisan. Egyik nap majd arra fogsz ébredni, hogy a hologramod chatel egy virtuális chat szobába, és az emberek majd ki se teszik a lábukat az utcára... úgyis tönkretesz mindent az emberiség, majd romba döntjük végleg a természetet aztán életveszély is lesz kimenni.
2014. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint mindenki, így a nők is eleinte felszínesek. Ha nem vagy elég jó külsőleg, nem fognak veled találkozni...

Sőt, ha külsőre nem jössz be 1 csajnak örülhetsz, ha van olyan kedves, és vissza köszön :D


Facebook nagyon kényelmes ismerkedési felület :P Elkerülhetőek a kínos pillanatok.


Pl egyszer a strandon egy csajt nem bírtam sehogy se levakarni magamról... Nem tetszett, de nem akartam gonosz lenni vele, és nem akartam megbántani. Igyekeztem közömbös lenni, hátha veszi a lapot, de nem... Alig vártam már, hogy hazamenjen :D

Facebookon egyszerűen kitalálok egy kamu okot (megyek zuhanyozni) és nem kell beszéljek vele :D

2014. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, én pont hogy neten egyáltalán nem is ismerkedem. Nekem kell az, hogy a szemébe tudjak nézni az illetőnek már az elejétől fogva mikor ismerkedünk, különben nem tudok igazán bízni benne. Az internet távolából mondhat bárki bármit, küldhet bármilyen képet, stb., akkor is, ki tudja, hogy tényleg az-e akinek mutatja magát? Szóval ez mindkét oldalról érvényes. Tele van a világ beteg és gonosz emberekkel és szerintem sokan ezért sem vállalják be az ilyen találkákat. Ki tudja ki jön el igazából...
2014. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!