Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Nektek mikor, mennyi...

Lányok! Nektek mikor, mennyi idő után, és mitől volt először orgazmusotok? Én eddig nem jártam sikerrel. 18/L

Figyelt kérdés

Most van először komoly párkapcsolatom. Eddig kb. 5 alkalommal volt petting, és 2szer lefeküdtünk (most vesztettem el), de nálam még nem volt eredménye a dolognak. Van okom aggódni? Velem van baj? Esetleg tudtok valami tanácsot adni?

Köszönöm!



2014. máj. 31. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Keddenként 15:00-tól 16:30-ig
2014. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak el tudod érni?

- Nem: masztizz többet, kísérletezz, jöjj rá, mi a jó neked

- Igen: Mondd el a barátodnak, hogy jó neked

2014. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem maszturbáltam soha. Mióta felmerült ez a probléma próbáltam, de... Nem élvezem egyáltalán, ezáltal nincs hatása.
2014. máj. 31. 21:38
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Vannak nők akik soha vagy csak nagyon nehezen érik el az orgazmust! En is ezeknek a noknek a táborát szaporitom! Hogyan próbáltál önkielégítést végezni? Csikló ingerlésével vagy hüvelyi úton? A hüvelyi orgazmus nehezebb! Esetleg orális szexet próbáljátok ki!
2014. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nekem a barátommal több hónapba tellett (asszem legalább fél év), pedig nekem előtte egyedül ment simán. Azóta sincs minden egyes alkalommal orgazmusom, de szerencsére azért már egyre könnyebben és gyakraban megy :) Szóval szerintem ne aggódj, még nagyon az elején vagytok, és az ilyesmit gyakorolni kell. :) Egyébként, ahogy tapasztaltam, ez alkat kérdése, pl. ha nehezebben nyílsz meg, és nem engeded el magad könnyen, akkor több ideig fog tartani. De ez nem baj, teljesen normális. Szerintem mindenképp próbálkozz egyedül is, és amikor a barátoddal vagy, ne csak erre koncentrálj, hanem inkább arra, amit épp csináltok. A lényeg, hogy türelmes légy, és ne helyezd magad túl nagy nyomás alá.
2014. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Egy nem megfelelõ pasitól nem is lesz orgazmusod soha. ..
2014. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megfelelő a pasi.
2014. jún. 1. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hónapokig csak összebújtunk, simogattuk egymást(szüzen persze). Majd az elsőnél nagyon kellemes volt minden mozdulat és maga az aktus is isteni volt. Mikor fáj, élvezed, és élvezed, hogy fáj, mert igazából nem a sexet, hanem a személlyel akivel csinálod, őt kívánod. Ettől lesz szép.


Tanácsolni tudom, hogy lazulj el és ne stresszelj azon, hogy na most vajon sikerülni fog-e, mert pont azzal gátolod meg. Nem gáz ez az állapot, mihamarabb jó lesz hidd el. Beszélj egy kicsit a barátoddal is erről, együtt biztos megoldjátok majd, és mondom hagyd, hogy vigyen az ár ne gondolkozz közben, és elsősorban a szerelmet érezd mert az fogja neked meghozni az igazi élvezetet.

Remélem tudtam segíteni. ! :)

2014. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 3. 07:07
 10/12 Igazmondó111 válasza:
100%
Tapasztalataim szerint 3 férfiból 2-nek foggalma nincs arról, hogyan elégítsenek ki egy nőt. Ennek tulajdonképpen mi nők is az okai vagyunk, hiszen nem ritka, hogy orgazmust színlelünk annak érdekében, hogy a párunkat boldoggá tegyük. Ez velem sem volt másképp, 18 évesen az első komoly barátommal veszítettem el a szüzességemet, aki magát roppant tapasztalt férfinak tartotta, én meg persze elhittem, hiszen nem volt viszonyítási alapom. 2 évig jártunk együtt, rendszeresen éltünk szexuális életet, de a 2 év alatt egyszer sem volt orgazmusom. Sokszor elgondolkodtam azon, hogy lehet, hogy én is tagja vagyok a nők azon csoportjának, akik nem élnek át orgazmust. Élveztem a szexet, de a kielégülés soha nem jött. Azóta eltelt jó néhány év, és a vőlegényemmel szinte minden aktus közben orgazmusom van, gyakran nem is egy. Az én tanácsom az, hogy vedd a kezedbe az irányítást. Aktus közben vegyétek fel a lovagló pozíciót melyben a nők 40%-al nagyobb eséllyel érnek el orgazmust. Lassan lovagolj a párodon,és csípődet gyengéden mozgasd előre-hátra, kezeddel pedig gyengéden kezdd el izgatni a csiklódat. Kis körkörös mozdulattal. Ez több okból is jó...amellett, hogy orgazmusod lesz, a párod is látni fogja, hogyan csinálod és mennyire élvezed és 2-3 alkalom után ő fog ugyan így izgatni téged. Nekem ez vált be tökéletesen.
2014. jún. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!