Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Extrém" körülmények között...

"Extrém" körülmények között vesztetted el a szüzességed (vagy vettel el valaki szüzességét)?

Figyelt kérdés

Hogy történt, mi volt a különleges benne?

Hanyadik partnere voltál a másiknak, vagy hanyadik volt neked a szűz partner?

Nemedet és akkor korotokat is írjátok.


2014. jún. 2. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
16 volt a barátom én 19 sátorban, mindketten szüzek.
2014. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15 voltam a bnom 14. Mindketten szuzek. Elso alkalommal seggbe toltam. Raadasul a nagyszulei par meterre voltak tolunk.
2014. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam, ő 26. Nem tudom, hányadik voltam neki, egyéjszakás volt. Azért kezdtem ki vele, mert tapasztaltnak és megbízhatónak tűnt, nekem pedig ilyen emberre volt szükségem. Tetszett neki az ajánlatom :D
2014. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as sok mindent vesztettél.
2014. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
15 voltam, partnerem 17...nemtudom hányadik lehettem neki...a pincénkben volt mikozben mindenki otthon volt, amolyan ''barátság extrákkal'' féle dolog volt :D amit azért csináltam mert a fiú aki tetszett nem akart szuz csajt, utolag belátva nagyon nagy hiba volt, lányok ne kovessétek a példámat...16/L
2014. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
igen extrém helyzet volt, egy ágyban... 67f
2014. jún. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az egyik barátnőm 1 kolbásszal ami beletört és nagyon csípte ott lent.
2014. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17 voltam, a barátnőm anyja meg 34. Elküldött zuhanyozni, hogy csupa izzadt vagyok, meg a pólóm is, meg meleg is van, aztán bejött a fürdőszobába és bekapta.

Jó 10 másodperces akttus volt.... meg mekkora égés.

2014. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
33%
én 17 voltam, a lány meg 16 szakítani akart velem, én erre leitattam és megtörtént, ami megtörtént. utána már más dolog, hogy szerelmes lett belém és sokáig boldogan együtt voltunk :D...
2014. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igen, extrém körülmények között... minden mást privin... 24/f
2015. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!