Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy csinaljuk a baratommal,...

Hogy csinaljuk a baratommal, hogy neki is jo legyen ha meg nagyon tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Meg szuz vagyok, az elozo baratommal mar volt petting, de csak egyszer. A mostani baratommal egyszeruen isteni minden, bar meg nem sok dolgot csinaltunk, de nagyon ugyes es tapasztalt. En meg nem merek belekezdeni semmibe, mert felek, hogy pancser vagyok es elrontom. Pl. Eloszor mikor kiszivtam a nyakat, az is nagyon benan ment es rettentoen ereztem magam utana napokig. Aranyos, mert mondja, hogy mit, hogy meg mondta,hogy semmi baj ha nem megy tokeletesen eloszor majd belejovok de en nem szeretnek csalodast okozni neki. Szeretnek neki oromet szerezni.

Szoval eddig meg csak o izgatott ( nem ujjazott meg). Most mar szeretnem en is ot. De megis mit csinalak? Hogy kezdjem aztan hogy folytassam? Es pettingnel hogy elegitsuk ki egymast? Mikor kovetkezik o es mikor en? Vagy, hogy? Tudomtudom, jon magatol de azert megis jolenne tisztaba lenni egy-ket dologgal mert konkretan gyomorgorcsom van ha mar csakarra is gondolok,hogy elrontom vagy ilyesmi. Es hat igysose lesz jo ha nem engedem el magam.Elore is koszonom szepen az ertelmes valaszokat!

16L


2014. jún. 2. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld magad ezzel, csak tedd amit ott és akkor jónak gondolsz. Idővel bele fogsz jönni. :)
2014. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátod még sem olyan tapasztalt, ha ilyen gondjaid vannak. Csak állítja, hogy az...

De egyszerű a válasz: vedd a szádba, pippants, a végén nyeld le, aztán ő jön a nyelvével. Nincs megkötés, csak vedd át az irányítást, ha nem jó neki akkor szól, hogy hogy jó. S ha nem jó neked akkor szólsz, te!

2014. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Eloszor mikor kiszivtam a nyakat, az is nagyon benan ment es rettentoen ereztem magam utana napokig." - azt meg is értem, mert irtó gáz a dolog. Gyerekes (jó a barátom nekem is kiszívta véletlen, fogta is a fejét, hogy ennyire nem akarta, de kb. fél éjszaka pettingeltünk :D )


Amúgy csináld bátran, kérd, hogy vezessen, mondja, mi jó, mi nem (ha elrontod sem fog leszólni, max. kijavít, vagy megkér, hogy máshogy) stb. Sok sikert! :)

2014. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

A nyakarol annyit, hogy o kerte nagyon. Mert,hogy azt szereti meg csinaljam mar. Azt is kerte, hogy ne latszodjon de nsgyon durva lett a vegeredmeny:/

2014. jún. 4. 00:55
 5/5 anonim ***** válasza:

 tegnap 15:02

Gyerekes.... És ha valakit felizgat, az ássa el magát? Én nagyon be tudok rá indulni.

Aki azt írta, nyelje le... elsőre talán nem kéne, én biztos nem javaslom, nem vagyok szűz már rég, de ahhoz azért kell egy jó hosszú idő.

És előbb a fiú kezdje, nyalás, aztán jöhet a szopás.

2014. jún. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!