Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Már" 1 hónapja járunk a...

"Már" 1 hónapja járunk a barátommal (ő 21, én 16), én még szűz vagyok, le szeretnénk feküdni. Még petting terén is tapasztalatlan vagyok, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
tudom hogy majd kialakul,meg hogy majd ő is "segít",meg figyeljem a reakcióit,de mégis?valami konkrét????
2008. okt. 11. 10:57
 1/7 anonim válasza:
100%
Csináld ösztönösen a dolgokat. Mindenkinek van "ELŐSZÖR". Jön az magától! Erre nem lehet szabályt alkotni. Jobb is, ha nem aszerint csinálod, mert akkor arra koncentrálsz, hogy "na most ez következik, ezt így javasolták" és nem fogod magad jól érezni.
2008. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak ,ennek magától kell jönnie!Csináld csak spontán,ahogy érzed , mond neki hogy segítsen és csak rá koncentrálj semmi másra !Menni fog ne félj!Sok sikert!
2008. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehetne itt most írni dolgokat, de igazából mindenkinek más jön be. Az biztos, hogy férfiaknál a pénisz ütemes ingerlése vezet szexuális felajzottsághoz :) De tényleg, ennél többet nem lehet mondani. Csókolgatás, ölelés, simogatás, karmolás, harapás stb., majd kialakul a saját stílusod.
2008. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először MINDENKÉPPEN szerezz tapasztalatot a pettingben!

Addig még ne feküdj le vele! Ha felelős, ő is ezt akarja. Ha meg nem, hagyd ott sürgősen!

2008. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan rosszul nem fogsz semmit se csinálni, és segíteni fog... mondani fogja, h. h. jobb neki, ne agyalj rajta, nem olyan nagy dolog:) Az elsővel meg még várjatok szerintem, neked is jobb lesz. Addig ismerjétek meg egymás testét (petting) , hagyj magadnak időt, hogy az első ne úgy történjen, h. azon agyalsz közben, h. most jól csinálod-e, vagy hogy mennyire fog fájni.
2008. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nyugi, ha kész leszel rá, tudni fogod mit kell csinálnod.


1 hónap alatt nemhiszem hogy kész lennél rá, eléggé ismernéd hogy teljesen megbízz benne, stb.


Először legyél biztos benne, hogy tényleg akarod.

2008. okt. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 hónapja, az kemény, és mindjárt durr bele bumm??? nem korai még egy kicsit? Nem kell ennyire kapkodni, szerintem. 1 hónapos kapcsolat, az még majdnem nem az....
2008. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!