Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 35 éves szűz férfi vagyok....

35 éves szűz férfi vagyok. Reménytelen a helyzetem?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos külsejű, normális viselkedésű ember vagyok. A nők terén viszont félénk, visszahúzódó voltam, de voltak és vannak is nő ismerőseim. Nem vagyok meleg. Mégis itt kötöttem ki. Szerintetek van esély ennyi idősen egyszer normális párkapcsolatra? Komoly nők nem állnak szóba egy ilyennel. Prostikhoz nem akarok eljárni "tanulni". Van itt esetleg valaki hasonló helyzetben?
2014. jún. 5. 20:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem dolgozz, legyen sok pénzed és élvezd az életet.
2014. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Jártál már pszichológusnál ez miatt?
2014. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen a helyzeted, neked ia sikerülni fog. :)
2014. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
A te korosztályodban már sok a 30-as 30körüli fiatal kisgyermekes egyedülálló anyukák , köztük hamar találsz.
2014. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Én is szakembert javaslok.

Biztosan valami olyan gátlás van benned, vagy másfajta fék ami eddig megakadályozta, hogy legyen párod, és amíg ez fennmarad az a valószínűbb, hogy ez így marad.

2014. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 30, és úgy néz ki, hogy talán lesz valakim (vagy legalább "úgy" együtt lehetek valakivel), nálam is voltak mindenféle problémák gyerekkortól, csak senki nem tudta, mígnem végül jártam pszichológushoz, pszichiáterhez is. Most meg elvileg két lánynak is tetszem egyszerre, meg van olyan lány ismerősöm, akivel nagyon jóban vagyunk, és azt mondta, kíváncsiságból megmutatta a képem pár barátnőjének, és mind találkozott volna velem, ha arról lett volna szó. Úgyhogy tényleg lehet nálad is valami lelki probléma, próbálj kitörni ebből a helyzetből, sok sikert, és ne add fel.
2014. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igazából ezért írtam én is a pszichológust #2-ben, csak általában ezért le szoktak hurrogni, így már nem fárasztom magamat azzal, hogy leírjam a saját történetemet is...


Nekem is akkor lett meg az első kapcsolatom, amikor elkezdtem járni pszichológushoz és pszichiáterhez, annyira megváltoztam. Hihetetlen, hogy mennyi problémát meg lehet így oldani.

2014. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
előttem szólóknak igaza van. természetesen a pszichológus előtt önmagad is tehetsz annyit, hogy elmerülsz a gondolataidba, hogy mi is az ami miatt ez lehet, mikor kezdődött, mikor jöttél rá, hogy ez nem jó, mióta akarsz ezen változtatni, még ha erőd nincs is sok hozzá?
2014. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el szakemberhez, ha ennyi idő alatt nem tudtál változtatni magadon! Én 24 éves vagyok és azért maradtam szűz, mert későn érő típus vagyok mellé nem olyan rég történtek velem rossz dolgok is, de ez más téma. Elkezdtem fejleszteni magam több hibámat kijavítottam, és nem tekintem úgy ezt a dolgot, hogy elvagyok késve csak később kezdtem el. Ha nem tudod fejleszteni magad, akkor mindenképp keress fel egy szakembert, mert egyre rosszabb lesz!
2014. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Pszichodokinál még nem voltam. A válaszokat nagyon köszönöm. Erőt merítettem belőlük.
2014. jún. 5. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!