Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 35 éves szűz férfi vagyok....

35 éves szűz férfi vagyok. Reménytelen a helyzetem?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos külsejű, normális viselkedésű ember vagyok. A nők terén viszont félénk, visszahúzódó voltam, de voltak és vannak is nő ismerőseim. Nem vagyok meleg. Mégis itt kötöttem ki. Szerintetek van esély ennyi idősen egyszer normális párkapcsolatra? Komoly nők nem állnak szóba egy ilyennel. Prostikhoz nem akarok eljárni "tanulni". Van itt esetleg valaki hasonló helyzetben?
2014. jún. 5. 20:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Sajnos nincsen, bár mondjuk az lenne a nagy-nagy csoda, ha lenne.

(A 17-es vagyok)

2014. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok (28F), csak az eddig azt tapasztaltam, hogy hasonló helyzetben levőket keresni, beszélgetni velük voltaképpen nem sokat használ, meg nem is jut el sokáig. Kb. elpanaszkodtok egymásnak, de segíteni se nagyon tudtok egymáson, legfeljebb, ha együtt mennétek "csajozni". Abból se sok jönne ki, mert a sorsközösség ellenére egyáltalán nem biztos, hogy jó barátok lesztek, hogy bírjátok egymást. Főleg, hogy az ilyen arcok azért nagyobb eséllyel irritálóak élőben. Tudom, a jó kinézet ellenére is lehetsz 30 évesen szűz, de sokkal valószínűbb, hogy akkor nem vagy a legjobb társaság. Persze jó példák is lehetnek az innen formálódó barátságokra.
2014. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
27 évesen vagyok esélytelen nőt találni.
2015. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!