Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 feletti tapasztalatlan...

20 feletti tapasztalatlan lányok, megismerkednétek egy hozzátok hasonló helyzetben lévő magányos 26 éves sráccal?

Figyelt kérdés
Srácok, az oltogatástól kíméljetek meg, már kaptam belőle eleget. Nem vagyok egy két lábon járó ragyahegy sztk-s szemcsivel, meg a nagyi kötött pulcsijával. Kimondottan sportos alkat vagyok, kényszerbetegségektől és "hülye" szokásoktól mentes. Ismerkedni szeretnék. Van itt valaki aki hasonló gonddal küzd? 26/F - Budapest, de Timbuktuba is elmennék érted :)

2014. jún. 15. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
17 éves nem jó? :)
2014. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, hasonló gonddal küzdök, csak nekem nagyi kötött pulcsim van. Aranyos vagy, hogy Timbuktuba is eljönnél értem. 22/F
2014. jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem. A felnőtt nők(18 és afelett) már az igazi férfiakra vágynak! Nem pedig az ilyen szerencsétlen lúzer nyomikra.
2014. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A pozíció betöltéséhez minimum 1 év tapasztalat szükséges"


....


olvashatjuk a legtöbb álláshirdetésnél!

2014. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És mi az oka, hogy így alakult? Ha van kedved, privit is írhatsz

.

25L

2014. jún. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as köszi, leülhetsz --> apró betús részt is olvasd el legközelebb öcsém.
2014. jún. 15. 23:56
 7/8 anonim válasza:
Nekem nem kell egy olyan pasi, aki 26 évesen tapasztalatlan. Sőt, olyan nő nincs akinek a tapasztalatlan pasi jön be, ennél már csak a szűz lenne rosszabb.
2014. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 szűz is.
2014. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!