Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti Eliot Rogerhez hasonló...

Ti Eliot Rogerhez hasonló emberről már hallottatok valaha?

Figyelt kérdés
Úgy értem olyanról aki a késői szüzessége miatt bekattant, ámokfutásba kezdett esetleg öngyi lett.
2014. jún. 14. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Még Eliot Rogerről se.
2014. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%
Még én sem.
2014. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
nem, és róla se
2014. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És olyanokról is bőven, akik pártolták, Védték Rogert.

2014. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, ő ki. Inkább azt gondolom, volt valamilyen pszichiátriai problémája, ezért kattant be. Nehezen ismerkedett, emiatt maradt szűz, de ha a szüzessége miatt kattant volna be, akkor minden szűznek be kellene kattannia, ez pedig nem szokott előfordulni.
2014. jún. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tudja ki ő, és hasra csapva mondd véleményt... kérem szépen, erőltesse meg magát és járjon utána.
2014. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azoknak akik nem tudják.

Korábban már írtak róla itt a californiai pénzes srác aki ámokfutásba kezdett.

2014. jún. 14. 11:13
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként örülnék neki hogy aki már hallott hozzá hasonlóról azt is írná hogy hol mikor, esetleg ha van link azt is odatehetné. Előre is kösz.
2014. jún. 14. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Akárki ez a férfi, nem a szüzesség miatt kattant be. Az ok-okozatot ne keverjük már. De utána nézek.
2014. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tudom ki volt, olvastam, a lapok tele voltak az esettel és emiatt eléggé felhúztam magam hogy szinte reklámot csináltak neki leírva az okokat hogy miért kezdett ámokfutásba...még a végén követendő példaként fog lebegni a sok frusztrált, mentálisan labilis személynek...akiknek inkább segítségre lenne szüksége, de szerintem az ilyen esetekre még a pszichiáterek sem igen vannak felkészülve.
2014. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!