Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem el a Baratnom...

Hogy vegyem el a Baratnom szuzesseget?

Figyelt kérdés
Mar tudjuk egymasrol hogy mindketten keszek vagyunk a dologra. sajna mindketten szuzek vagyunk meg ( 16/F 16/L ) Mar 2 eve es 3 honapja (20-an leszunk 3 honapja) vagyunk egyutt. Mindketten nagyon szeretnenk, de en nagyon feltem ot. Mert ugye faj neki es en meg hamar fogok elmenni es nem fogja elvezni (valami ilyesmit olvastam eddig a neten) De en nem szeretnem bantani, avagy fajdalmat okozni neki, mert rettentoen szeretem. Tehat akkor mit is csinaljak hogy o is tudja elvezni ezt az egeszet es hogy en is tovabb birjam par masodpercnel. (a hosszu elojatekot mar olvastam, es azt meg is oldom majd) Kerlek titeket ne vicceljetek el a temat, mert nekunk ez egy nagy lepes lesz az eletunkben. A valaszokat mindketten koszonjuk.
2014. jún. 15. 01:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

a hosszú előjátékkal csak pont hogy jól felizgatod.

nem kell aggódnod, minden nő ezen átesik, belehalni elég ritkán szoktak.

a lényeg hogy izgassátok fel egymást, gondolom az óvszer használatával tisztában vagy, felhúzod és óvatosan helyezd be a szerszámot, ne told be, csak nagyon kis lépésekben. tegyél a nőd alá valami ócska törülközőt mert jó esélyjel vérezni fog. aranyosan egyre beljebb és beljebb dugod neki, te talán élvezni fogod, ő nem valószínű. aztán nekiállsz finoman ki-be huzogatni, amíg nem szól hogy most már elég. utána rájössz hogy az első szex nem az igazi és teleélvezed a száját...

sok sikert 19f

2014. jún. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Mindenképpen úgy kezdjetek bele, ha biztosan akarjátok!

Elején biztos fájni fog neki egy kicsit, próbáljátok óvatosan, kérd meg hogy szóljon ha valami kellemetlen neki.

És a legfontosabb, hogy ne parázzatok rá, mert egyikőtöknek sem lesz jó. Ebből szoktak lenni gázok.

Ha teljesen elengeditek magatokat, és figyeltek egymásra minden rendben lesz!

Nekem is így volt az első 16 évesen.

Remélem tudtam segíteni, és hajrá!

19/F

2014. jún. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Fogászatra is elmegy az ember, akkor is ha tudja fájni fog!

Ne ezen stresszelj! Mi is tisztában voltunk vele mi várható, de amikor lefeküdtünk nem ezen agyaltunk, hanem hogy legyen élvezetesebb a másiknak. Hidd el ha fájni is fog neki egy pillanatra, de különben jó neki, nem lesz gond. Ha gondolod a többit priviben.

2014. jún. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó hozzászólását preferálom. :D
2014. jún. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
kerülj idegállapotba azután üsd le bézbóz ütővel vedd el gyorsan majd szaladj el;)
2014. jún. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
a kukiddal
2014. jún. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Kis lépés egy embernek,de hatalmas az emberiségnek. :D
2014. jún. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 C2H5OH válasza:
89%

Az elején minden nagyon új lesz, így sok mindent szerintem nem kell csinálnod. Felesleges rástresszelned neked is meg neki is, mert ez az egyik legegyszerűbb és legjobb időtöltés amit az életben együtt csinálhattok.


Az első 5-6 alkalommal bőven nem fogja annyira élvezni mint te. Használd az ujjaid meg a nyelved, hogy kicsit bemelegítsd a barátnőd, utána lassan, de határozottan dugd be neki. Ha a hátán fekszik, a puncija alsó két harmadát célozd meg. Ezek után én általában automata üzemmódba kapcsolok, az egész teljesen ösztönös, szerintem merülj bele ebbe az érzésbe és próbáld meg élvezni amennyire csak lehet.


Minden nőnek más jön be, fogd meg a melléd, fenekét, csípőjét, harapj bele a vállába és fülébe finoman. Fogd meg a kezét, bújj össze vele, udvariasságból finoman kérdezd meg hogy jól esik-e éppen amit csinálsz. A csajok nagy része a csiklót ért súrolás miatt élvez el amúgy is, így ha jót akarsz neki legalább egyszer elviszed a csúcsra szex előtt. Ez egy 5-10 perc meló de cserébe sosem fogja azt érezni, hogy nem tudod teljesen kielégíteni szexuálisan. Az apróságokra majd rájössz idővel te is.


Ha a csiklóját izgatod, garantálom hogy ~5 perc alatt elélvez. Ha úgy érzed, hogy el fogsz menni akkor lassíts le, próbálj meg valami másra gondolni... hidd el, nagyon fogja értékelni, hogy nem csak magadra gondolsz hanem az ő igényeit is előtérbe helyezed.


Gratulálok egyébként hogy a szerelmeddel fogod elveszíteni, így szerintem elkerülöd az a buktatót hogy sekélyes felnőtt legyen belőled, aki a boldogságot és a kielégülést mindig másban fogja keresni. Ahhoz foghatóan király érzés kevés van, mint amikor azzal fekszel le akivel kölcsönösen szeretitek és tisztelitek egymást. A kemény fiúk mindig lökni fogják a sódert, de csak azért mert még ilyenben nem volt részük, nem is lesz, vagy már nem lesz soha. Ha ne adj isten egyszer már nem lesztek együtt és oda keveredsz, hogy alkalmi partnerrel lefekszel, majd remélem te is rájössz mennyire felesleges olyannak csinálni aki nem fontos része az életednek, mivel már lesz viszonyítási alapod a korábbi szerelmeddel. Ha ezeken a testi igényeken felül tudsz emelkedni és inkább a szeretet legjobb kifejezéseként fogsz a szexre tekinteni, szerintem sokkal boldogabb leszel mint az emberek nagy része. :)

2014. jún. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

" így szerintem elkerülöd az a buktatót hogy sekélyes felnőtt legyen belőled, aki a boldogságot és a kielégülést mindig másban fogja keresni"


lol Kierkegaard wadapp?

2014. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszi sracok! Orulok, hogy nem poenkodtatok el :) Nagyon nagy tosztelet nektek, hogy az ilyen kis pisisek doogaival foglalkoztok mint en :D Meg egyszer koszi a tanacsokat mindenkinek :)
2014. jún. 15. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!